ÇOCUKLAR SÜPER MARİO İLE EĞLENDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) 2019-2020 tiyatro sezonunda çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunlarla buluşturmaya devam ediyor.

Sezona kısa bir süre önce merhaba diyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) düzenlediği kültür-sanat etkinlikleri kapsamında büyükler kadar küçükler için de oyunlara yer veriyor. Her yaşa ve kesime hitap eden programlara ev sahipliği yapan OBBKT’nin gündüz konukları “Süper Mario” isimli oyunu izlemeye gelen minikler oldu.

HEM EĞLENDİRDİ HEM DÜŞÜNDÜRDÜ

Ordu’da sanatın ve tiyatronun gelişmesi adına her geçen gün önemli çalışmalara imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu bu kapsamda Volkan Taha Şeker’in yazdığı ve Beşir Ariz’in yönettiği “Süper Mario” çocuk oyununu miniklerle buluşturdu. Teknolojinin çocuklar üzerinde bıraktığı etkilerin irdelendiği oyunda, minikler oldukça güzel vakit geçirdi. Sis ve ışık efektleriyle renklendirilen özgün konulu tiyatro gösterisi minikler tarafından beğeni ile izlendi. Eğitici mesajlar da içeren tiyatro gösterisi sırasında miniklerin sevinci yüzlerinden okundu.

Önceki Haber

FAVORİ LEZZETLER ÖDÜLÜ

Sonraki Haber

Gürer, kadın cinayetlerini gündeme taşıdı..