BAŞKAN GÜLER, MİMARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Mimarlar Odası Ordu Şube Başkanı Havva Güner Eriş ve yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundu.
Ordu’da yapılan ve yapılacak her projeyi katılımcı bir politika izleyerek hayata geçireceklerini ve bu projelerde ortak paydanın “Ordu” olacağını ifade eden Başkan Güler, “Hepimizin tek gerçeği Ordu, biz bu gerçeğin ışığında yola çıkarak çalışmalarımızı hayata geçireceğiz” dedi.
Ordu’da geleceğin temellerini hep beraber atacaklarını ifade eden Başkan Güler, “Öncelikle Mimarlar Odası Ordu Şube Başkanı Havva Güner Eriş ve yönetim kurulu üyelerine bu istişare toplantısı için teşekkür ediyorum. Bir şehrin oluşumunda mimarların görüş ve bakış açısı, vizyonerlikleri ve ferasetleri çok daha farklıdır. Şehir yönetilirken şehrin değerleriyle yönetilmesi, şehri daha faziletli ve erdemli kılar. Bizim katılımcı belediyecilik anlayışımız da buna dayanır. Şehir değerleriyle birlikte yönetilirse, şehir bir anlam ifade eder. Biliyoruz ki ortak paydamız Ordu’dur. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak mimarlarımız ile Ordu’muzu daha vizyonel bir şehir haline getirmek için sıkı bir çalışma içerisinde olacağız. Onların fikirleri ile bizim ekiplerimizin fikirlerinden ortaya muhteşem projeler çıkacaktır. Bu kapsamda şehrin geleceği ve yol haritası noktasında onların görüşlerini almaktan büyük onur duyduk. Bu görüşler de şehrin geleceği açısından önemli sonuçları beraberinde getirdi. Bu çalışmalarımız ilerleyen günlerde artarak devam edecek” diye konuştu.

Önceki Haber

ARKADAŞLARI CEREN’İN DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMADI

Sonraki Haber

BÜYÜKŞEHİRDE ÇOCUK MECLİSİ KURULDU