BÜYÜKŞEHİR ÖĞRENCİLERİN SESİNE KULAK VERDİ

Vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamaması için modern yolların inşasını sürdüren Büyükşehir Belediyesi yapılan talep üzerine Altınordu Ortaokulu bahçesinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.
Ekipler, okulun oyun alanına 160 metre yağmur suyu hattı, 2.025 m2 sıcak asfalt dökümü yaptı. Gerçekleştirilen çalışma ile okul bahçesi daha temiz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuldu.
“KISA SÜRE İÇERİSİNDE SAHAMIZ KULLANABİLİR HALE GETİRİLDİ”
Altınordu Ortaokulu Müdürü Mahmut Güler, “Okulumuz 2019-2020 eğitim öğretim yılında eğitim vermeye başladı. Yeni açılan bir kurumun eksiklikleri göz önünde bulundurulduğunda bahçede yapılacak olan çalışmalar bizler için önemliydi. Zeminlerimiz yağmur yağdığı vakit çamurlaşıyor ve öğrencilerimizin kullanım alanını kısıtlıyordu. Haliyle öğrencilerimizin boş vakitlerinde, öğle aralarında ve beden eğitimi derslerinde bahçeyi verimli olarak kullanamıyordu. Bu doğrultuda belediyemize taleplerimizi ilettik. Büyükşehir Belediyemiz ise bu konuda bizleri yalnız bırakmadı. Kısa süre içerisinde sahamız kullanabilir hale getirildi. Öğrencilerimiz yapılan bu çalışma sonrası oldukça mutlu oldular. Belediyemizin de destekleriyle okulumuzun Ordu’nun vitrin okullarından biri olacağına inanıyorum. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e bizlere sağladı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki Haber

YÖNETMEN DERVİŞ ZAİM ORDULULARLA BULUŞTU

Sonraki Haber

Z-KÜTÜPHANE ORDU’DA YAYGINLAŞTIRILIYOR