MEHMET AKİF ERSOY’UN HAYATINI ANLATAN “İSTİKLAL” SEYİRCİ İLE BULUŞTU

Altınordu Belediyesi’nin ev sahipliğinde sahnelenen ve Vatan Şairi Mehmet Akif Ersoy’un hayatının anlatıldığı “İSTİKLAL” isimli oyun Altınorduluları tarihte yolculuğa çıkardı.
‘İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik’ parolası ile çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinliklere büyük önem veriyor. Bu kapsamda birçok kültürel etkinliği hayata geçiren Altınordu Belediyesi bunlara bir yenisini daha ekledi. Milli Mücadele’nin 100. yıl dönümü münasebetiyle bir çalışma yapan Altınordu Belediyesi, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un hayatının anlatıldığı “İSTİKLAL” adlı tek perdelik oyunu Altınordulu öğrencilerle ve tiyatro severlerle buluşturdu.
Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen tiyatro oyununa Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, AK Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Belediye Başkan Yardımcıları, protokol üyeleri, meclis üyeleri, birim müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Önceki Haber

ERDOĞAN “AVRUPA’DA SIĞINTI DEĞİL, EV SAHİBİYİZ”

Sonraki Haber

30 YILLIK ÇÖP SORUNUNA NEŞTER VURULDU