BAŞKAN GÜLER’DEN ANLAMLI AÇILIŞLAR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu Durugöl Şehit Bayram Gümüş İlkokulunda gerçekleştirilen Atatürk ve Şehit Köşesi, Günlük Yaşam Beceri Atölyesi ve İmece Sera Bahçesi’nin açılış programlarına katıldı.
Açılış programına Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Aktaş, gaziler, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
“OKULUMUZA HAYIRLI OLSUN”
Açılış sonrası bir konuşma yapan Başkan Güler, “Bugün Durugöl Şehit Bayram Gümüş İlkokulunda çok kapsamlı açılış programlarına katıldık. Öğrencilerin yaparak ve yaşayarak öğrenmeleri, günlük el becerilerini kazanmaları amacıyla okulumuzda Günlük Yaşam Beceri Atölyesi kuruldu. Öğrenciler için gerçekleştirilen bu proje okulumuz adına yapılan önemli bir teşebbüstür. Öğrencilerin toprakla buluşmasını sağlamak amacıyla yapılan imece usulü sera zaten Anadolu’muzun önemli bir kavramı. Okulumuzda da sera projesinin öğrencilerle birlikte yapılması ayrıca bir anlam taşıyor. Kıbrıs Barış Harekâtı kapsamında şehit olan Bayram Gümüş’ün anısına yapılan Atatürk ve Şehit Köşesi projesi bizleri oldukça duygulandırdı. Yapılan tüm projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki Haber

TORUN: “SEÇMENLERİN CHP’Lİ BAŞKANLARA GÜVENİ SÜRÜYOR”

Sonraki Haber

BAŞKAN GÜLER, ÖĞRENCİLERLE SÖYLEŞİDE BİR ARAYA GELDİ