YENİ YILIN İLK BEBEĞİNE CEREN ADI VERİLDİ

Ordu’da yeni yılın ilk dakikalarında doğan kız bebeğe, 3 Aralık 2019’da evinin önünde bıçaklanarak öldürülen, Ordu Üniversitesi 3’üncü sınıf öğrencisi balerin Ceren Özdemir ‘in adı verildi.
Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ziyaretinin ardından Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine geçen Vali Seddar Yavuz, burada 2020’nin ilk dakikalarında dünyaya gözlerini açan Emine-Aşkın Özdemir çiftinin bebeği Ceren Özdemir’i ziyaret ederek, bebeğe altın taktı ve anne Emine Özdemir’ tebrik etti.

Vali Yavuz, 2020 yılında dünyaya gelen toplam 8 bebeğin ailelerini de hastanenin
yeni doğan servisini ziyaret ederek, tebrik etti.

Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Vali Seddar Yavuz, “Öncelikle Ordulu kardeşlerimizin, Aziz Türk Milleti’nin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın hepimize sağlık, huzur, barış ve güvenlik getirmesini temenni ediyorum. Yakın coğrafyamızda, gönül coğrafyamızda akan kan ve gözyaşının son bulması ve Aziz Milletimize yönelik kuşatma girişimlerinin bertaraf edildiği, tamamıyla yok edildiği bir yıl olması en büyük dileğimiz ve temennimiz. Çünkü, Aziz Türk Milleti kendisine vurulmak istenen prangaları bugüne kadar hep kırmıştır, yok etmiştir. Bundan sonra da birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde aynı başarıyı tekrar gösterecektir” diye konuştu.

Ordu’da yılbaşı kutlamaları vesilesiyle, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yılbaşı gecesini geçirmesi için emniyet ve jandarma birimleri tarafından tüm güvenlik tedbirlerinin alındığını ve toplam 1.592 güvenlik personelinin görevlendirildiğini belirten Vali Yavuz, “Yapılacak uygulamalarla vatandaşlarımızın huzur içinde yılbaşını geçirmeleri sağlanacak. Vatandaşlarımız özellikle dikkatli ve tedbirli olsunlar, güvenlik birimlerimize yardımcı olsunlar” şeklinde konuştu.

Önceki Haber

HİLMİ GÜLER’DEN 3 MÜJDE BİRDEN

Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN, ÇOCUKLARI VE YURTTA KALAN ÖĞRENCİLERİ UNUTMADI