SEVGİ EVİ’NDEKİ ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ TENİS KURSU

SEVGİ EVİ’NDEKİ ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ TENİS KURSU
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatih Sultan Mehmet Spor Tesisinde ücretsiz tenis kursu alan çocukları ziyaret etti.
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Spor Tesisinde Sevgi Evi’nde kalan kimsesiz çocuklara ücretsiz tenis kursu veriliyor. Özel öğretmenler tarafından verilen eğitimlerle çocuklar hem doyasıya eğleniyor hem de tenis oynamayı öğreniyor. Bu kurslarla birlikte Ordu’da tenis turnuvalarına katılacak öğrencilerin yetiştirilmesi hedefleniyor.
“ORDU’MUZ YILDIZ, YILDIZIMIZI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ”
Ziyaret kapsamında konuşan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Fatih Sultan Mehmet Spor Tesisimizi halkımıza açtık. Vatandaşlarımız bu tesisi istediği vakit gelerek gönüllerince kullanabilecek. Burada sevgi evinde kalan kimsesiz çocuklarımıza da ücretsiz tenis kursu veriyoruz. Çocuklarımızdan yeni yıldızlar çıkartmak istiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizin pırlantaları. Onlara satranç da dağıttık. Hem bedenen hem de beyin olarak güçlü olmalarını istiyoruz. Onlarla birlikte tenis de oynadık. Hepsi gayet başarılı. İyi bir nesil yetişiyor. Ordu’muz yıldız, yıldızımızı daha da yükselteceğiz” dedi.