BAŞKAN GÜLER MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’nun 19 ilçesinde bulunan muhtar dernekleri başkanlarıyla bir araya geldi.

Devlet ile vatandaş arasında köprü vazifesi gören muhtarlarla istişarelerin yapıldığı toplantıda mahallelerin tüm sorunları masaya yatırılırken muhtarlardan gelen talepler de not edildi.

“ESKİ KÖYE YENİ ADET GETİRECEĞİZ”

Adından farklı projelerle söz ettiren bir belediye hizmeti sunacağını belirten Başkan Güler, “50 yıllık çalışma hayatım boyunca tüm tecrübeleri yaşadım. Bu birikimim ve tecrübelerimle sizlere hizmet etmek adına da buraya geldim. Buraya bir şey olmak için değil, bir şey yapmak için geldim. Dünyayı gezen biri olarak Ordu’nun harikulade bir şehir olduğunu sizlere söyleyebilirim. Allah bana bu memleket için çalışmayı nasip etti. Yeni projelerimizi hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Düşünen Ordu, Üreten Ordu, Yarışan Ordu sloganı boşuna söylenmiş bir laf değil. Biz bu anlayışla eski köye yeni adet getireceğiz. Hep birlikte düşüneceğiz, üreteceğiz ve yarışacağız. Belediyenin yolu, suyu vs. yapması zaten farzdır. Biz bu farzlarımızı zaten yerine getiriyoruz. Bizler daha farklı projeleri hayata geçirerek adımızı duyuracağız” dedi.

Önceki Haber

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDE “KİTAP KRİTİĞİ”

Sonraki Haber

“İDLİB’DEKİ SALDIRI SURİYE’DE YENİ BİR DÖNEMİN MİLADIDIR”