BAŞKAN TÖREN, “CEREN ÖZDEMİR ADI ŞEHRİMİZDE YAŞAYACAK”

ALTINORDU BELEDİYE MECLİSİ, MART AYI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Altınordu Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda Altınordu Belediyesi tarafından yapılmakta olan Gündüz Bakım Evi ve Kreş’e menfur bir saldırıcı sonucu hayatını kaybeden Ceren Özdemir’in adının verilmesi oy birliği ile kabul edildi.
Altınordu Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in Başkanlığı’nda gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’na AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.
ŞEHİTLER ANILDI
Meclis Toplantısı İdlib’de şehit olan askerler için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toplantı gündemi öncesi konuşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yapılan çalışmalara ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Suriye’nin İdlib bölgesinde sürdürülen operasyonları değerlendiren Başkan Tören, şehit olan askerlere rahmet, ailelerine ise başsağlığı dileğinde bulundu.
BAŞKAN TÖREN: “MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”
Ülke olarak çok önemli günlerden geçildiğinin altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Ülkemiz çok önemli günlerde geçiyor. Acı ve hüznü birlikte yaşadığımız bir zaman içerisindeyiz. Vatanımızın, devletimizin, milletimizin bütünlüğünü korumak için sınır ötesinde mücadele eden kahraman Mehmetçiğimizin ve aynı zamanda İdlib’de bu vatan için sonsuza dek ay ve hilal için şehitler tepesinde yerini alan Anadolu evlatlarımızı rahmetle anıyor, çok değerli ailelerine başsağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Önceki Haber

“BU MİLLETİN BEREKETLİ OLAN KESESİ VARDIR”

Sonraki Haber

19 İLÇEDE SIFIR ATIK VE İKİLİ TOPLAMA SEFERBERLİĞİ