ŞEHİT VE ENGELLİ ANNELERİ UNUTULMADI

ŞEHİT VE ENGELLİ ANNELERİ UNUTULMADI
ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Altınordu Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehit ve engelli anneleri ile huzur evinde kalan kadınlar ziyaret edildi. Etkinlikler kapsamında ayrıca belediyede çalışan kadın personelin de günü kutlanarak çiçek hediye edildi.
Altınordu Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenlendi. Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Akyurt ve İsa Hitaloğlu öncülüğünde gerçekleştirilen etkinliklerde ilk olarak ilçede bulunan şehit ve engelli anneleri ziyaret edildi. Şehit ve engelli hanelerine yapılan ziyaretlerde annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanarak çiçek takdiminde bulunuldu.
Şehit ve engelli annelerinin yanı sıra Ahmet Cemal Mağden Huzur Evi de ziyaret edildi. Ziyaret kapsamında kadınlara çiçek takdim edilerek Kadınlar Günü kutlandı. Öte yandan belediyede görevli kadın personeller de unutulmadı. Belediyedeki tüm birimleri gezen Belediye Başkan Yardımcıları kadın personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.

Önceki Haber

DÜŞÜNEN, ÜRETEN, YARIŞAN ORDU’YA ÖRNEK ÇALIŞMA

Sonraki Haber

“KENT KONSEYİMİZİN TEK SİYASETİ ORDU’DUR”