BARBAROS CADDESİ’NE SICAK DOKUNUŞ

BARBAROS CADDESİ’NE SICAK DOKUNUŞ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile Fatsa ilçesi Şerefiye Mahallesi Barbaros Caddesi’nde sürdürülen yol çalışmalarını yerinde inceledi.

“ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI”

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle çalışmalara gerekli izinleri alarak devam ettiklerini belirten Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Zorunlu yapmamız gereken faaliyetler var. Bu noktada gerekli izinleri alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TOKİ konutlarındaki hattı birbirine bağlayan bu caddede yapacağımız çalışma, 3-4 bin kişiye etki edecek önemli bir yatırım. Uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı sorunu devam eden ve önemli güzergâhlardan biri olan Barbaros Caddesi’nin alt yapı çalışmalarını tamamladık. Şimdi ise üst yapıda asfalt çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 15-20 gün gibi bir sürede de kaldırımlarını yapacağız” dedi.

“İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Çalışmalar için Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde Barbaros Caddesi’nde asfalt çalışması hayata geçirilirken Sümer ve Asır Sokak’ta da gerekli düzenlemeler yapılıyor. 450 metrelik birinci etaptaki tüm alt yapı çalışmaları tamamlandı. İlçemize hayırlı olmasını diliyor ve Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Önceki Haber

POLONYA’DAN TAHLİYE EDİLEN 212 VATANDAŞ ORDU’YA GETİRİLDİ

Sonraki Haber

ORDU’DA ADETA SESSİZLİK YAŞANIYOR