BAŞKAN TAVLI, SANAYİDE MASKE DAĞITTI

Ünye Belediyesi, koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadelede kapsamında etkin bir çalışma yürütüyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, çalışmalar kapsamında sanayi sitesini ziyaret edere esnaf ve çalışanları ile müşterilerine maske dağıttı.

Başkan Tavlı, sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleşen ziyarette, sanayi esnafına koronavirüse karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarılarda da bulundu.

-“Kendimizi izole edersek hastalığın büyümesinin önüne geçeriz”-

Türkiye de görülen ilk koronavirüs vakasının ardından ilçede gerekli bütün önlemleri aldıklarını ve sokaklarımızda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Bu kapsamda çok sayıda kişi ile muhatap olan sanayi sitesindeki esnalarımıza salgından korunmalarını sağlamak için maske dağıtıyoruz. Belediye olarak hemşehrilerimizin yoğun olduğu pazar yerlerimizde de maske dağıtımı yaptık. İhtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza maske ulaştırdık ve ulaştırmaya devam etmekteyiz. Tabi bu salgında kişisel hijyen, koruyucu ekipman ve sosyal mesafe oldukça önemli. Esnafımıza bu konuda uyarılarımızı da yaptık. Alınan tedbirlere uyar, kendimizi izole edersek hastalığın büyümesinin önüne geçeriz. Bu nedenle kendimiz ve sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım. Bu sıkıntıyı sosyal mesafe kurallarına uyarak ve gerekli tedbirleri alarak hep birlikte kısa sürede aşacağımıza inanıyorum.” dedi.

Önceki Haber

AYIŞIĞI OTOPARKI AĞAÇLANDIRILIYOR

Sonraki Haber

OBB’DEN “SÖZLEŞMELİ TARIM” ATAĞI