ALTINORDU BELEDİYESİNDEN HASTA VE HASTA YAKINLARINA ULAŞIM DESTEĞİ

ALTINORDU BELEDİYESİNDEN HASTA VE HASTA YAKINLARINA ULAŞIM DESTEĞİ
HASTA VE HASTA YAKINLARI İÇİN 4 ADET SERVİS ARACI TAHSİS EDİLDİ

Koronavirüs salgını kapsamında tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile sokağa çıkma yasağı süresince hastanelerden taburcu olan vatandaşlar, Altınordu Belediyesi tarafından tahsis edilen servis araçlarıyla evlerine ulaştı.

İnsana Hizmet ve Hürmet Eden Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Altınordu Belediyesi Koronavirüs salgınına karşı etkin bir mücadele veriyor. Bu kapsamda ilk andan itibaren kesintisiz sürdürdüğü dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarının yanında sosyal yönlü birçok başarılı çalışma da gerçekleştiren Altınordu Belediyesi geçtiğimiz günlerde uygulamaya soktuğu 4 servis aracı ile önemli bir ihtiyacın daha giderilmesini sağladı.

4 ADET SERVİS ARACI TAHSİS EDİLDİ

Toplum sağlığı açısından önem arz eden bu uygulamayla Altınordu Belediyesi, şehirde bulunan tüm hastanelerde COVİD-19 tedavileri biten hastaların ve yakınlarının hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı açısından evlerine ulaşımını sağlamak üzere 4 adet servis aracı tahsis etti.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SÜRESİNCE TÜM HASTALARIN ULAŞIMI SAĞLANDI

Altınordu Belediyesi tarafından tahsis edilen servis araçlarıyla hastanelerde tedavi gören ve karantina sürecini atlatan hastalar ve hasta yakınları özel dezenfekte edilen araçlarla ikametgahlarına taşındı. Ayrıca 2 hafta boyunca Cumartesi ve pazar günleri ilan edilen sokağa çıkma yasağı dolayısıyla diğer hasta ve hasta yakınlarının da belirlenen araçlarla evlerine taşınması sağlandı.

HASTA VE HASTA YAKINLARINDAN TEŞEKKÜR

Altınordu Belediyesi tarafından uygulanan servis hizmeti sayesinde kolaylıkla evlerine ulaşan vatandaşlar duygu ve düşünlerini dile getirdiler. Bu zor günlerde hayata geçirilen uygulamanın çok güzel olduğunu ifade eden vatandaşlar Altınordu Belediyesi’ne teşekkür etiler.

Önceki Haber

ÜNYE’DE YARDIMLAR VATANDAŞLARA ULAŞTIRILDI

Sonraki Haber

UYGULAMA İLE ÜRETİCİYE VE ÜRETİME KATKI VERİLİYOR