RAMAZAN AYINDA SOKAK HAYVANLARINA OLAN HASSASİYET ARTIRILDI

RAMAZAN AYINDA SOKAK HAYVANLARINA OLAN HASSASİYET ARTIRILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, salgın sebebiyle sokakların boş kalması ve Ramazan ayının da gelmesiyle birlikte sokak hayvanlarına olan hassasiyetin daha da artırılması amacıyla mama dağıtımında bulunmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyinin de destek verdiği mama dağıtımında daha öncesinde sokak hayvanlarının beslenme ihtiyacını gidermek amacıyla şehrin belirli noktalarına koyulan yemliklere mamalar bırakıldı.

“RAMAZAN AYINDA DAHA DUYARLI OLMALIYIZ”

Ramazan ayının vermiş olduğu hassasiyet ve duyarlılıkla çalışmaların daha yoğun bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Ramazan ayı yardımlaşmanın, dayanışmanın ve paylaşmanın en yoğun olması gerektiği zamanlardan biridir. Bu ayın vermiş olduğu hassasiyet ve duyarlılıkla biz de çalışmalarımızı daha yoğun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha öncesinde sokak hayvanlarımız için şehrin belirli noktalarına koyduğumuz yemliklere Kent Konseyimizin de destekleriyle mama dağıtımında bulunduk. Ekiplerimiz her gün düzenli olarak zaten sokak hayvanlarının beslenme ihtiyacını gideriyor. Sizlerin de Ramazan ayında daha duyarlı olmanızı istiyorum. Evinizin kapısına bir kap su bir kap yemek bırakarak sokak hayvanlarımıza sahip çıkalım” dedi.

Önceki Haber

BU YOL CUMHURİYET MAHALLESİ’NE NEFES ALDIRACAK

Sonraki Haber

BÜYÜKŞEHİRDEN FARKLI BİR PROJE