BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASINDAN MORAL KONSERİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASINDAN MORAL KONSERİ

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Azerbaycan ve Polonya’dan getirilerek Ordu’da karantina altına alınan vatandaşlar için Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından konser düzenlendi.

Sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen konser öncesi, yurtta karantina altında olan vatandaşlara görevliler tarafından Türk bayrağı dağıtıldı.

SÜRPRİZ KONSERE CAM VE BALKONLARA ÇIKARAK EŞLİK ETTİLER

Nisan ayı içerisinde Ordu-Giresun Havalimanı’na getirilerek KYK Lebibe Ergin Karlıbel Öğrenci Yurdu’na nakledilen ve 14 günlük karantina altına alınan 436 Türk vatandaşı için sürpriz konser düzenlendi. Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından düzenlenen moral konserine karantina altında tutulan vatandaşlar cam ve odalarının balkonlarına çıkarak eşlik etti. Canlı müziğin yanı sıra çalınan oyun havaları da konserde renkli görüntülere sahne oldu.

“HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Moral konseri sonrası pencerede bulunan vatandaşlar etkinlik için teşekkür ederek, “Geldiğimiz günden itibaren bizleri en iyi şekilde ağırlayan tüm yetkililere ve görevlilere teşekkür ediyoruz. Bu akşam düzenlenen konser bizlere çok iyi geldi. Konseri düzenleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine şükranlarımızı iletiyoruz” diye konuştular.​

Önceki Haber

BAŞKAN GÜLER, “TARIM ALANINDA YENİ BİR ORDU MODELİ OLUŞTURUYORUZ”

Sonraki Haber

ORDU’DA KANO SPORU ULUSLARARASI HALE GELECEK