ŞİMDİ SPOR ZAMANI

ŞİMDİ SPOR ZAMANI

TENİS KORTLARI SİZİ BEKLİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş bünyesinde hizmet veren tenis kortlarında temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde 28 bin m2lik alan üzerine yapılan sosyal tesis yeni sezon öncesi misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Tesis bünyesinde 2 adet açık toprak tenis kortu, 2 adet kapalı akrilik tenis kortu, 2 adet açık akrilik tenis kortu, otopark alanı, açık fitness alanı, çocuk oyun alanı, hizmet binası, büfe, dinlenme alanları, yeşil alanlar ve spor kampüsü bulunuyor.

“YAŞAM ALANINA DAVETLİSİNİZ”

Konu ile ilgili şirketten yapılan açıklamada, “Şirketimiz bünyesinde yer alan sosyal tesislerimiz yaşanan Covid-19 salgını sonrası yeni dönem için hazırlama çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda daha önce şirketimiz bünyesinde bulunan Doğa Cafe’yi yeni normalleşme kuralları kapsamında hizmete açmıştık. Yine şirketimiz bünyesinde yer alan Karşıyaka sosyal tesislerimizde de bakım, onarım, temizlik ve dezenfekte çalışmaları Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından büyük titizlikle yapılmıştır. Diğer çalışmaların da tamamlanmasının ardından gerekli tedbirlerin alınacağı sosyal tesislerimize tüm sporseverleri ve vatandaşlarımızı bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.​

Önceki Haber

4 MEVSİMLİK TESİS

Sonraki Haber

ORDU GENÇLERBİRLİĞİ KADIN HENTBOL TAKIMI 1.LİGE ÇIKTI