VALİ YAVUZ ORDULULARA VEDA MESAJI YAYINLADI

VALİ YAVUZ ORDULULARA VEDA MESAJI YAYINLADI

Ordu Valiliği’nden Kocaeli Valiliğine atanan Vali Seddar Yavuz bir veda mesajı yayınladı.
Vali Yavuz’un mesajı şöyle;
Değerli Ordulu Kardeşlerim;
Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile Kocaeli Valiliğine atanmam sebebiyle üç yıldır onurla görev yaptığım Ordu’ya ve sizlere arz-ı veda ediyorum.
Erişilebilir bir valilik yapacağıma ve “Kimsesizlerin Kimi” olacağıma dair vermiş olduğumuz taahhüde sadakatle bağlı kalıp, uyguladığımı sosyal projelerle devletin sadece kudretten ibaret olmadığını, aynı zamanda şefkati de kapsadığını uygulamalarımızla göstermenin gayreti içinde oldum.
Karanlık gecelerde çaresiz bir insanın derdini kendi derdimiz gibi hissetmeye ve çözmeye çalıştık.
Eşsiz doğal güzelliğinin yanında nezaketin ve zarafetin şehri olan ve himmetinde bulunmaktan her zaman onur duyduğum bu şehirden ayrılmak elbette kolay olmayacak.
Bu şehre gönlümüzü verdik. Sizlerle sevindik ve sizlerle üzüldük. Acılarımız acımız, sevinçleriniz sevinçlerimiz, mutluluklarınız mutluluğumuz oldu.
31 yıllık meslek hayatı boyunca görev yaptığım tüm ilçe ve illeri kendi doğduğum ilçe ve il olarak gördüm. Görevden ayrıldıktan sonra Uşaklı, Muşlu ve şimdide Ordulu olmaya devam edeceğim.
Valilik gibi görev ve sorumluluğu ağır bir emaneti taşırken, her görevi mükemmel yapmanın zorluluğunu takdirleriniz sunuyorum.
Naçizane bana göre bir insanın sorumluluğu aklı, yetenekleri ve imkânlarıyla sınırlıdır. Samimiyetle aklımı, yeteneklerimi ve imkanlarımı en iyi şekilde kullanmaya çalıştım. Hizmet ve yatırımların gerçekleşmesinde ortak akıl, birlikte yönetim ve istişare anlayışını hakim kılma gayreti içerisinde olduk. Çalışmalarımızda bizlere destek veren milletvekillerimize, kaymakam ve vali yardımcılarına, belediye başkanlarımıza, ildeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine, muhtarlarımıza, meslek ve STK temsilcilerine, basın mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ordu’dan ayrılırken gönlümüzün ve kapımızın sizlere sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sevinçlerinizle mutlu olacak, üzüntülerinizle kederleneceğim. Ülkemiz sanayisinin kalbi olan Kocali’de de aynı anlayış ve fedakârlıkla çalışarak, ulaşılamayan bir kişi bile bırakmamak hedefine emin adımlarla yürümeye devam edeceğim. Bu duygularla Ordulu kardeşlerimden helallik istiyorum. Kalın sağlıcakla….

Önceki Haber

MELET İÇİN 7-24 ÇALIŞIYORUZ

Sonraki Haber

YILMAZ: YAMAÇ PARAŞÜTÜNÜ BIRAKAMIYORUM