PROF. DR. MEHMET YILMAZ GÜZEL ORDU KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ CEREN ÖZDEMİR SANAT BURSU’NA İLİŞKİN GELİŞMELERİ AKTARDI

PROF. DR. MEHMET YILMAZ GÜZEL ORDU KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ CEREN ÖZDEMİR SANAT BURSU’NA İLİŞKİN GELİŞMELERİ AKTARDI

Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, GOsanat Fonu bünyesindeki bursu olgunlaştırmak ve yeni katkı olanaklarını değerlendirmek için Ceren Özdemir’in babası Yılmaz Özdemir ve Dernek Başkanı T. Serdar Köksal ile bir araya geldi.

Yılmaz sosyal medyada yaptığı paylaşımda Ceren’in kişisel notlarından hareketle biyografisini kaleme alan yazar ve Ordu Ticaret Borsası Genel Sekreteri Birol Öztürk ile buluşarak çalışmanın Güzel Ordu Kültür Sanat Derneği yayını olarak basılması konusunu değerlendirdiklerini belirtti.

Prof. Dr. Mehmet Yılmaz yaptığı paylaşımda son olarak “Sanat eğitimi için verilecek böylesi değerli desteklerin katlanarak büyümesi için aynı zamanda sanat eğitimcisi kimliğimle katkı vermeye memnuniyetle hazır olduğumu ifade ederken sanat eğitimine her düzeyde daha fazla destek verilmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Ceren Özdemir Sanat Bursu’na Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi kız öğrencileri başvurabilir. Başvuru tarihi 1 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında.

Mehmet Yılmaz

Önceki Haber

SEYİT TORUN BAKAN PAKDEMİRLİ’YE FINDIK REKOLTESİNİ SORDU

Sonraki Haber

ÜCRETSİZ KOLONYA VE MASKE DAĞITIMI TAMAMLANDI