MAHALLELERE GİRİŞ VE ÇIKIŞ YASAK AMA GÖNÜLLERE SERBEST

MAHALLELERE GİRİŞ VE ÇIKIŞ YASAK AMA GÖNÜLLERE SERBEST

HEP GÖNLÜMÜZDESİNİZ VE GÖNLÜNÜZDEYİZ

Ordu’da koronavirüs vakaları sebebiyle karantinaya alınan mahallelerde yaşayan vatandaşlarımız yalnız bırakılmadı. Altınordu Belediyemiz tarafından sosyal sorumluluk ilkesi gereği karantinada bulunan mahallelere temel gıda ve hijyen paketi ulaştırıldı. Belediyemiz ekipleri tarafından hazırlanan paketler karantinadaki mahallelerde bulunan vatandaşlarımıza ulaştırılmaya devam ediliyor. Halkımızın sağlığı için giriş ve çıkışların yasak olduğu mahallelere gönül köprüleri kuruluyor.
Yaşanan zorluk ve güçlükleri toplumsal dayanışma ve yardımlaşma kültürü ile aşacağımızı belirten Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN, “Pandeminin şehrimizdeki ekonomik ve sosyal risklerini en aza indirgemek için birçok uygulamayı hayata geçirdik. Altınordu Belediyesi olarak şehrimizde iyilik ve gönül seferberliği başlattık. İyilik seferberliğimiz ile sosyal sorumluluk ilkesi gereği binlerce insanımıza devletimizin, milletimizin yardım elini ve desteğini ulaştırdık. Şimdi de karantina süreci nedeniyle evlerinden çıkamayan hemşehrilerimize desteklerimizi yine sürdürüyoruz. Her canı kendimize emanet bilen bir anlayış ve sosyal Belediyecilik sorumluluğu ile karantina altında olan mahallelerimizden talep eden vatandaşlarımızın gıda ve hijyen konusundaki temel ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyoruz. Hiçbir hemşehrimizi yalnız bırakmamak için canla başla çalışıyoruz.” Dedi.
Belediye Başkanımız Aşkın Tören pandemi nedeniyle gösterdikleri özen ve dikkatleri sebebiyle hemşehrilerine teşekkür ederken, temizlik, maske ve mesafe konusunda dikkat ve özene devam edilmesi çağrısında da bulundu.

Önceki Haber

ULUBEY’İN YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

Sonraki Haber

KABATAŞ ECELİ MAHALLESİ ÇONGARA MEVKİİ’DE 3 BİNADA KARANTİNA KARARI ALINDI