ALTINORDU’DA SOKAKLAR HEM PIRIL PIRIL HEMDE STERİL

ALTINORDU’DA SOKAKLAR HEM PIRIL PIRIL HEMDE STERİL

Altınordu Belediyesi “Temizlik Timi” gece ve gündüz fedakârca çalışarak Altınordulu’ların pandemi sürecinde ortak kullanım alanlarından virüs kapmasının önüne geçiyor. Pandemi öncesinde de var olan temizlik hassasiyeti salgınla birlikte artarak devam etti. Toplum sağlığının korunması adına ekipler cadde ve sokakları önce süpürüyor, ardından ise doğaya zarar vermeyen özel solüsyonlarla yıkıyor.

Caddeler ve sokaklar pırıl pırıl olurken vatandaşlarda yapılan çalışmalardan memnun. Pandemi sürecinin başından bu yana Altınordu Belediyesi’nin etkin bir hijyen çalışması yürüttüğünü aktaran muhtarlar ve vatandaşlar çalışmalar dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

VİRÜSÜN YAYILIMINI AZALTMAK İÇİN YOĞUN ÇABA

Yapılan Çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, ‘Temiz Şehir Altınordu’ hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Şehrimizde geniş kapsamlı yürüttüğümüz hijyen seferberliği ve dezenfekte çalışmalarıyla Koronavirüsün yayılımını azaltmak için yoğun çaba harcıyoruz. Oluşturduğumuz ‘Temizlik Timi’ vasıtasıyla hastaneler başta olmak üzere vatandaşlarımızın yoğun olduğu tüm cadde ve sokaklarda süpürme ve çevreye zarar vermeyen özel solüsyonlarla dezenfekte çalışması yürütüyoruz. Hemşehrilerimizi daha temiz bir çevre ve temiz bir şehirde yaşatmaya kararlıyız. Bu süreçte tüm hemşehrilerimize maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet hususunda gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyor, aynı hassasiyetle bu süreci devam ettirmemizin önemine bir kez daha dikkat çekmek istiyorum” dedi. Belediye Başkanımız pandemi sürecinin gizli kahramanları olan temizlik ekiplerine de teşekkür etti.

Önceki Haber

OTSO BAŞKANI ŞAHİN; ORDU’MUZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Sonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR’DEN EKONOMİK ÇÖZÜM