ZAFER BAYRAMININ 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

Zafer Bayramının 98. Yıldönümü Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü münasebetiyle planlanan geniş çaplı kutlama programı, tüm dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan ve can kayıplarına yol açan Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele tedbirleri nedeniyle yapılamadı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü münasebetiyle Altınordu ilçesi Şarkiye Mahallesinde bulunan Atatürk Anıtı’nda, Çelenk Sunma Programı gerçekleştirildi.

Çelenk Sunma Programına, Vali Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Aktaş, Ordu İdare Mahkemesi Başkanı Levent Özalp, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Barosu Başkanı Av. Murat Poyraz, Vali Yardımcıları Ekrem Ballı, Gökhan İkitemur, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Gazi Demir, Ordu Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Yarbay Ahmet Meydan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Ali Gümüşkaya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Hasan Kaplan, Polis Şehitleri ve Malul Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenel Şahin, siyasi parti temsilcileri ile bazı daire müdürleri katıldı.

Burada düzenlenen törende, Vali Tuncay Sonel ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan tarafından Atatürk Anıtına çelenk koyuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile Atatürk Anıtı’ndaki tören sona erdi.

Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR 19 İLÇEDE AŞURE DAĞITTI

Sonraki Haber

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ZAFER BAYRAMI’NDA YENİ MÜJDELER