BÜYÜKŞEHİR HER YERDE

BÜYÜKŞEHİR HER YERDE

ALTINORDU’YA MODERN KALDIRIMLAR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, altyapısı ve sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan cadde ve sokakları baskı beton kaldırımlarla buluşturuyor.

Ordu’da, altyapı, yol ve su alanında seferberlik ilan eden Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerindeki baskı beton kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçe merkezinde yaya trafiğinin rahat ve konforlu bir şekilde sağlanması için modern kaldırım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

İLÇENİN HER NOKTASINA DOKUNULUYOR

Kentin her noktasına dokunmak için çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirten Başkan Güler, “Altınordu ilçemizde, Karapınar, Şahincili, Durugöl, Cumhuriyet, Şirinevler, Subaşı, Selimiye, Karacaömer, Kayabaşı mahalleri ile Atatürk Bulvarı’nda modern kaldırım çalışmaları gerçekleştirdik. Şu ana kadar 25 bin 511 m2 baskı beton kaldırım, 5 bin 178 m2 ise fırçalı beton kaldırım çalışmasına imza attık. Altyapısı tamamlanan ve ihtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YAYA TRAFİĞİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA

Daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için kentin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Başkan Güler, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği ile sokak ve cadde üzerinde bulunan esnaflarımız için önemli bir çalışma. Bu yüzden cadde ve sokaklarda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Altyapısı tamamlanan güzergahları hızlı bir şekilde modern yol ve kaldırımlara kavuşturarak, şehirde yaşayan vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Önceki Haber

PERŞEMBE’YE ULAŞIM KONFORU

Sonraki Haber

ODÜ İLAHİYAT, TERCİH EDİLİRLİĞİ HER GEÇEN YIL ARTIYOR