KUMBAŞI’NDA YOL SEVİNCİ

KUMBAŞI’NDA YOL SEVİNCİ

Vatandaşların özlemle beklediği yatırımları hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumbaşı mahallesi ile cezaevi arasında ulaşımı sağlayan Şehit Üsteğmen Okan Melikoğlu Caddesini sıcak asfaltla buluşturacak.

Kazı dolgu çalışmalarının sürdürüldüğü caddede incelemelerde bulunan Genel Sekreter Coşkun Alp, yapılacak çalışma ile Kumbaşı halkının daha sağlıklı ve modern bir yola kavuşacağına dikkat çekti.

“KUMBAŞI HALKI DAHA SAĞLIKLI DAHA MODERN BİR YOLA KAVUŞACAK”

Yan yollarıyla birlikte yaklaşık 2 km uzunluğunda ve 11 metre genişliğindeki yol sıcak asfalta kavuşturulacak. Kumbaşı mahallesi ile cezaevi arasını konforlu hale getirecek çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Sekreter Coşkun Alp, “Kumbaşı mahallesi ile cezaevine bağlantı sağlayan Şehit Üsteğmen Okan Melikoğlu Caddesinin alt yapısını büyük oranda iyileştirdik. Doğal gaz ve yağmur suyu hatları büyük oranda tamamlandı. Yan yollarıyla bağlantısı da sağlanan yolda sadece TEDAŞ’ın çalışması kaldı. Bu zaman zarfında bizler parke sökümü yapacak ardından da 2 metre uzunluğunda 11 metre genişliğinde asfalt dökeceğiz. Özlemle beklenen bu yolda da çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. Alt yapıdaki eksikleri giderip parke sökümünü de tamamlandıktan sonra yolu sıcak asfalta kavuşturacağız. Kumbaşı halkı daha sağlıklı daha modern bir yola kavuşacak.” dedi.

“BAŞKANIMIZ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür eden Kumbaşı Mahallesi Muhtarı Nevin Gül, “Hayırlısıyla çok şükür yolumuza başladık. Benim ve Kumbaşı halkının büyük isteğiydi. Çok şükür halkımız bu çalışma ile sıkıntılarından kurtulmuş olacak. Bir hayali daha gerçeğe dönüştürdükleri ve verdikleri sözü yerine getirdikleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine çok teşekkür ederim” diye konuştu

Önceki Haber

ATA CADDESİ SICAK ASFALTA KAVUŞTU

Sonraki Haber

FATSA BELEDİYESİ ARAÇ DEZENFEKSİYON İSTASYONUNU YENİDEN HİZMETE SUNDU