KUMBAŞI’NDA EL DEĞMEDİK YER KALMADI

KUMBAŞI’NDA EL DEĞMEDİK YER KALMADI

ALTINORDU BELEDİYESİ TÜM EKİPLERİYLE KUMBAŞI’NDA

Altınordu Belediyesi tüm ekipleri ile birlikte her hafta bir mahallede yürüttüğü çalışmalarına Kumbaşı Mahallesinde devam ediyor.

Altınordu Belediyesi toplum sağlığının korunması, virüsün yayılımının ve bulaşmasının önlenmesi için Koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor. Klasik belediyecilik hizmetlerine de aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi Kumbaşı Mahallesinde geniş çaplı bir çalışma gerçekleştiriyor.

KUMBAŞI’NDA TEMİZLİK VE BAKIM ONARIM GÜNÜ

Altınordu Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Başkan Aşkın TÖREN’in talimatıyla hayata geçirdiği planlama doğrultusunda tüm ekiplerle birlikte bir mahalleye girerek sokaklarını özel solüsyonlarla yıkıyor, park ve bahçelerin bakım onarımını yapıyor ve ayrıca mahallede meydana gelen alt yapı ve üst yapı aksaklıklarını da gidermeye devam ediyor.

Altınordu Belediyesi bu kapsamda ilk çalışmasını gerçekleştirdiği Taşbaşı Mahallesi’nin ardından bu hafta Kumbaşı Mahallesine çıkarma yaptı. Yapılan çalışmalarda Temizlik Müdürlüğü ekiplerince cadde ve sokaklarda süpürme ve köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince park ve yeşil alanlarda ağaç budama, ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise parke tamirat çalışması yapıldı.

Kumbaşı Mahallesinde gerçekleştirilen geniş kapsamlı çalışmayı değerlendiren ve çok memnun kaldıklarını aktaran mahalle sakinleri ise Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletti.

Önceki Haber

ÜNYE’YE BÜYÜKŞEHİR ELİ DEĞDİ

Sonraki Haber

FATSA BELEDİYESİ’NDEN SOSYAL MESAFELİ BANK