ALTINORDU BELEDİYESİ ‘TOPLU TEMİZLİK EKİBİ’ ÖCELİ MAHALLESİNDEYDİ

ALTINORDU BELEDİYESİ ‘TOPLU TEMİZLİK EKİBİ’ ÖCELİ MAHALLESİNDEYDİ
Altınordu Belediyesi tüm birimleriyle birlikte her hafta bir mahallede yürüttüğü toplu çalışmalarına Öceli Mahallesinde devam etti.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’in talimatlarıyla hayata geçirilen uygulama kapsamında Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmayla Öceli Mahallesinde kapsamlı çalışma gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgının ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yanan toplum sağlığının korunmasına yönelik başlattığı hijyen seferberliğini sürdüren Altınordu Belediyesi, her hafta düzenli olarak yaptığı toplu çalışma ile virüsün yayılımının ve bulaşmasının önlenmesi için Öceli Mahallesi’nde mahallede bulunan okul, cami, bakkal ve işyerleri gibi vatandaşlara hizmet sunan tüm mekanları temizleyip dezenfekte etti.

Yapılan çalışmalarda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince cadde ve sokaklar başta olmak üzere çocuk oyun alanlarında süpürme ve köpüklü yıkama, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince park ve yeşil alanlarda ağaç budama, ot biçme, bakım onarım ve genel temizlik, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise asfalt yama çalışması gerçekleştirildi.

Altınordu Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmaları değerlendiren Öceli Mahallesi sakinleri mahallelerinde birçok alanda yürütülen çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını belirterek Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkür ettiler.

Önceki Haber

BAŞKAN TÖREN: “MUHTARLARIMIZ BİZİM YOL ARKADAŞLARIMIZ”            

Sonraki Haber

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından 12.10.2020-18.10.2020 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde;