Demir Ali İçin Herkes Elini Taşın Altına Koymalı

Demir Ali İçin Herkes Elini Taşın Altına Koymalı
SMA hastalığı ile mücadele eden Demir Ali için başlatılan yardım kampanyasına Türkiye’nin her yerinden destek gelmeye devam ediyor. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Demir Ali Bayraktar’ın tedavi masrafları için düzenlenen “kurabiye günü” etkinliğine katılarak destek çağrısında bulundu.

Gündoğdu’dan Demir Ali İçin Çağrı

7 Aylıkken SMA Tip-1 teşhisi konan ve şu an 1,5 yaşında olan Demir Ali Bayraktar için Ordu başta olmak üzere tüm Türkiye seferber oldu. Yürürken, otururken, yemek yerken ve uyurken zorluk yaşayan Demir Ali’nin sağlığına kavuşabilmesi için başlatılan bağış kampanyasına destek veren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Partisinin İl Başkanı Halit Tomakin ile, Altınordu İlçesinde düzenlenen ve gelirinin tamamı Demir Ali için bağışlanacak olan “Kurabiye Günü” etkinliğine katıldı. Burada tüm siyasi partilerin temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına ve iş adamlarına seslenen Gündoğdu “İbrahim Kubilay ile Ezgi kardeşlerimin ve Demir Ali yavrumuzun daima yanında ve destekçileri olacağız. Tüm siyasi partilerin, STK’ların ve iş adamlarımızın desteklerini bekliyoruz.” dedi. Daha önce Demir Ali ve ailesini ziyaret eden Metin Gündoğdu 1000 Euro bağışlayarak Demir Ali için yeni bir kampanya başlatmıştı.

Meryem’in de Bilgisayarı Oldu

Ordu’da yaşayan ve tekerlekli sandalye ile hayatını sürdüren Leyla Hanım’ı ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili ve AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, tüm zor şartlara rağmen üniversite sınavını kazanan Meryem’e dizüstü bilgisayar hediye ettiler. Gündoğdu sosyal medyadaki paylaşımında “Bu sene üniversite sınavını kazanarak eğitim hayatına devam eden biricik kızımız Meryem’e okul hayatına destek için hediye takdim ettik.” ifadelerini kullandı.

Önceki Haber

FINDIKTA FINVER REFORMU

Sonraki Haber

Sokakta dehşet saçıyorlar