TEKKİRAZ ORTA OKULUNA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

TEKKİRAZ ORTA OKULUNA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ

Ordu’da okullara spor malzemesi yardımı devam ediyor.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sporcu sayısını arttırmak ve okullarda spor yapmayı teşvik etmek için Ordu’nun 19 ilçesindeki okullara spor malzemesi yardımı devam ediyor.

Ünye ilçesine bağlı Tekkiraz Orta Okuluna Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Futbol, Basketbol Ve Voleybol Topu, Masa Tenisi Masası, Masa Tenisi Raketleri Ve Topları, Satranç, Atlama İpi, Badminton Setinden Oluşan Spor Malzemesi Desteği Sağlandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okullarda Spor Faaliyetlerinin artırılması İçin Okullara Spor Malzemesi desteği devam ediyor.

Tekkiraz Orta Okulunu ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Özellikle okullarda spor faaliyetlerinin artması için başta köy okulları olmak üzere okullarımıza Bakanlığımızın desteği ile spor Malzemesi desteği sağlamaya devam ediyoruz. Tekkiraz Ortaokulumuzda eğitim gören yavrularımız bundan sonra daha çok spor yapma imkanı bulacaklar. Destekleri için Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e yavrularımız adına teşekkür ederim. “dedi.

Önceki Haber

Vali Sonel, Sanayi Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Sonraki Haber

Vali Sonel, Fındıkta Örnek Budama Çalışmalarını Yerinde İnceledi