Triatlon Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Ordu’lu Sporcular ve antrenörleri Barış Set Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

Triatlon Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Ordu’lu Sporcular ve antrenörleri Barış Set Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Triatlon federasyonu 2020 yılında gerçekleştirilen 2 yarışın sonunda oluşan ferdi ve takım halinde Türkiye sıralamasi sonuçları Ferdi sıralamada
M1 erkek kategorisinde 134 puanla Türkiye 1. sırada Ordu Kuzey Spor dan Kuzey Set
M3B erkek kategorisinde 178 puanla Türkiye 3. Ordu Kuzey Spor dan Dorukhan Çelik
Takım sıralamasında
M1 erkek kategorisinde 297 puanla Türkiye 1. si Ordu Kuzey Spor (Kuzey SET-Doruk KILINÇ-Berat Alp AKSU)
M1 kadın kategorisinde 219 Türkiye 4. Ordu Kuzey Spor (Azra ŞENER-Zeynep KOÇ-Okyanus SET)
olmuştur.

M1 ve M3 kategorisinde Ferdi ve Takım halinde Türkiye sıralamasında dereceye giren Ordu Kuzey Spor Kulübü sporcuları madalya sevincini İl Müdürü Mustafa Genç ile paylaştı.

Sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden il Müdürü Genç “ Elde ettiğiniz bu başarı çok kıymetli sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Bundan sonraki yarışmalarda başarılarınızın artarak devam edeceğine güvenimiz tam. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın imkanları ile sizlere daha çok destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
sporcularım İl Müdürümüzü makamında ziyaret etti. İl Müdürümüz sporcularımızı tebrik edip başarılar diledi.

Sporculara çeşitli hediyeler takdim eden il Müdürü Mustafa Genç il Müdürlüğü makamının tüm sporculara 7/24 saat açık olduğunu söyledi.

Önceki Haber

Akkuş Belediyespor’da Tek Hedef Galibiyet

Sonraki Haber

YENİ OTOGAR HİZMETE AÇILDI