Vali Sonel, “Kapımız Herkese Açık”

Vali Sonel, “Kapımız Herkese Açık”

Vali Tuncay Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşları kabul ederek, dertlerini, sıkıntılarını, taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Valilik Toplantı Salonunda vatandaşları kabul eden Vali Tuncay Sonel, ilgili kurum amirleriyle birlikte vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini çözüm bulmaya çalıştı.

Vali Sonel, gelen vatandaşları tek tek dinleyerek sorun, şikayet ve taleplerini not aldı ve kabulde hazır bulunan kurum müdürlerine talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, sıkıntı ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

“Kapımız herkese açık” diyen Vali Tuncay Sonel, “Özelikle içinde bulunduğumuz bu pandemi döneminde vatandaşlarımızın randevu taleplerini yerine getirerek, sıkıntı çekmesinler diye taleplerini ivedilikle değerlendirip, yardımcı olalım istiyoruz. Valiliğimizin kapısının herkese açık olduğunu birkez daha vurgulamak isterim” şeklinde konuştu.

Pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kabulde, vatandaşlara uyarılarda da bulunan Vali Tuncay Sonel, vatandaşlardan, maskelerini takmalarını, sosyal mesafe kuralına uymalarını ve temizliği de dikkat etmelerini istedi.