BAŞKAN TÖREN, “HEDEFİMİZ HİZMETLERİMİZİN GİTMEDİĞİ MAHALLEMİZ SOKAĞIMIZ CADDEMİZ KALMAYACAK”

BAŞKAN TÖREN, “HEDEFİMİZ HİZMETLERİMİZİN GİTMEDİĞİ MAHALLEMİZ SOKAĞIMIZ CADDEMİZ KALMAYACAK”
ALTINORDU BELEDİYESİNİN ALTYAPI SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi, uzun yıllardır altyapı sorunu yaşanan bölgelerde yürüttüğü çalışmalarla ilçede sorunlara köklü çözümler üretiyor.

‘Modern, standardı yüksek ve konforlu şehir’ anlayışı ile çalışmalarına ara vermeden devam eden Altınordu Belediyesi, diğer alanlarda olduğu gibi alt yapı çalışmalarında da yoğun temposunu sürdürüyor. Yıllardır devam eden sorunları adeta seferberlik ilan ederek tek tek çözen Altınordu Belediyesi, şehrin her yerinde alt yapı çalışmalarına kesintisiz devam ediyor. Yapılan çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor.

CUMHURİYET MAHALLESİNDE YILLARIN SORUNLARINA NEŞTER VURULUYOR

Cumhuriyet mahallesinde yıllardır altyapısı bulunmayan ve her yağışta büyük soranlar yaşanan yoğunlukla toplu konut alanlarının bulunduğu 1267, 1269, 1270, 1271, 1272 ve 1273 No’lu Sokaklarda yürütülen titiz çalışmalar sonunda alt yapı çalışmaları tamamlandı. Altyapısı tamamlanan sokaklar sıcak asfalt ile buluşturularak hizmete sunuldu. Yaklaşık 300 dairenin bulunduğu toplu konutlar bölgesi tamamlanan altyapısı ve sıcak asfaltı ile modern ve konforlu bir görünüme kavuştu. Cumhuriyet mahallesinde altyapı çalışmaları sokak sokak devam ediyor.

BAŞKAN TÖREN, “HEDEFİMİZ, HİZMETLERİMİZİN GİTMEDİĞİ MAHALLEMİZ SOKAĞIMIZ CADDEMİZ KALMAYACAK”

Altınordu’da hizmetlerin götürülmediği mahalle sokak cadde, müdahale edilmemiş bir sorun kalmayacağını kaydeden Başkan Aşkın Tören, bugüne kadar şehrin birçok bölgesinde alt yapının baştan aşağı yenilendiğini ve hummalı bir alt yapı çalışması gerçekleştirdiklerini vurguladı. Başkan Tören, “Kentimizin her noktasında başlattığımız altyapı seferberliği kesintisiz olarak devam ediyor. Geleceğini bugünden inşa ettiğimiz ve büyük değişim içerisinde olan şehrimizde gayretimiz, hedefimiz; hizmetlerin gitmediği mahallemiz, sokağımız ve caddemiz kalmayacak. Planlama ve programımız doğrultusunda öz kaynaklarımızla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Hizmet bekleyen vatandaşlarımızın beklentilerini haklı buluyor, varoluş sebebimiz hemşehrilerimizin beklentilerini karşılamak için merkezi şehir ve insan olan hizmet belediyeciliği anlayışımız ile kesintisiz çalışıyoruz.

Hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştırmanın yanı sıra Altınordu’muzun daha modern ve konforlu olması için öncelikle altyapı sorununu çözmemiz gerekiyor. Tüm çabamız Altınordu’muzun daha güzel bir geleceğe ulaşması içindir. Bunun için de gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. Bize inanan, her daim destek veren hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Çalışmalarımız her bir mahallemizde, sokağımızda caddemizde kesintisiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Önceki Haber

30 YILLIK VANALAR YENİLENDİ

Sonraki Haber

ORDU İL TABİPLER ODASI TAM KAPANMA DİYOR!