Ordu’da Okul Spor Salonları Yenileniyor

Ordu’da Okul Spor Salonları Yenileniyor

Ordu’da Okul Spor Salonları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenileniyor. Ünye İlçe Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu Yenilenerek gençlerin hizmetine sunuldu.

Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonun’da tadilat çalışmaları Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye ekibi tarafından yapıldı. Ordu Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen 12 spor salonunun bakım onarımı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye ekibi tarafından yapılmaya devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında okul spor salonlarının tadilatı yapılarak ders saati dışında gençlerin sportif amaçlı kullanmaları hedefleniyor.

Ordu’dan bu kapsamda belirlenen 12 okul spor salonunun bakım onarımı Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye Ekibi tarafından yapılıyor.

Okul Spor Salonlarının tadilatı ile ilgili bilgi aktaran Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığımız arasında imzalanan protokol ile okul spor salonlarının tüm gençlerin, sporcuların kullanımına açılması yönünde imzalanan protokol kapsamında Ordu Valiliğimizin himayelerinde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte belirlediğimiz 12 Okul Spor Salonunun bakım ve onarımını Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri yapacağız. Bu kapsamda atölye ekibimiz tarafından Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda bakım onarım çalışmalarımız tamamlandı. Bakım ve onarım kapsamında salonun içi, zemini, koridorları ve soyunma odaları boyandı, elektrik aksamı onarıldı. Salonun aydınlatması yenilendi. Gençlerimize hayırlı olsun. Spor Salonunun yenilenmesinde desteği olan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Önceki Haber

Akkuş Belediyespor’da Hedef 4’te 4

Sonraki Haber

YENİ YAŞAM ALANI: MELET