ALTINORDU’DA HAFTA SONU KISITLAMALARI PANDEMİ ETKİNLİKLERİ İLE RENKLENİYOR

ALTINORDU’DA HAFTA SONU KISITLAMALARI PANDEMİ ETKİNLİKLERİ İLE RENKLENİYOR

Altınordu Belediyesi hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında evlerinde kalan vatandaşların moral ve motivasyonunu arttırmak, güzel zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

“Pandemi Etkinlikleri” adıyla gerçekleşen organizasyonda ‘Ambulans’ adı ile bilinen geniş izleyici kitlesine sahip bilinen ve Orduluların beğeni ile takip ettikleri şehrimizin müzisyen gruplarından yerel sanatçılar Tibet ve Cem OKAN sahne aldı.

SOSYAL MEDYADAN BİNLERCE KİŞİYE ULAŞILDI

Altınordu Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleşen konser, belediyenin ve Belediye Başkanı Aşkın Tören’in resmi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanarak binlerce Ordulunun konseri izlemesi sağlandı.

Konsere, mahalle sakinlerinin de ilgisi yoğun oldu. Çevre binalarda yaşayan vatandaşlar evlerinin penceresinden ve balkonlardan sanatçılara alkışlarla eşlik ettiler.

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN HER HAFTAYA BİR ETKİNLİK

“Aramıza giren zorunlu sosyal mesafe gönül kucaklaşmamıza asla engel olamaz” diyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, pandemi sürecinde hemşehrilerimizin evde kaldığı dönemlerde daha keyifli vakit geçirmeleri için her hafta bir etkinlik düzenleyerek onlara misafir olduk. İnanıyorum ki; Bu zorlu günleri gönülden gönüle kurduğumuz sevgi köprüleri ile daha da önemlisi mevcut Koronavirüs tedbirlerinden ödün vermeden bu süreci geride bırakarak hep birlikte atlatacağız ve birlikte başaracağız.

BAŞKAN TÖREN: LÜTFEN KURALLARA UYALIM !

Koronavirüs tedbirlerine uymanın önemine değinen Başkan Tören, vatandaşları tüm tedbirlere uymaları konusunda bir kez daha uyararak: “Sağlık ve esenlik dolu güzel günlere bir an önce kavuşmamız için lütfen zorunlu olmadıkça evlerimizde kalmaya, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymaya devam edelim” şeklinde konuştu.

Konserde Karadeniz’in usta sesi Türk Halk müziği sanatçısı Ordulu Kamil Sönmez de unutulmadı. Usta Sanatçı vefatının 8’inci yılında saygıyla anıldı.

Önceki Haber

“YOL KAVUŞTURANDIR YOL MEDENİYETTİR”

Sonraki Haber

Vali Sonel, “Gösterilen Duyarlılık İçin Teşekkür Ediyorum”