BÜYÜKŞEHİRDEN ESTETİK DOKUNUŞ

default

BÜYÜKŞEHİRDEN ESTETİK DOKUNUŞ

O CADDE ARTIK DAHA MODERN

Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bir taraftan akıllı kavşak uygulamaları ve yol genişletme çalışması gibi küçük dokunuşlarla kent merkezinde trafiğe nefes aldıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan ilçelerin kent merkezi ve bağlantı yollarının kalitesini artırmak için de çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda daha önce alt yapısı, kaldırımı ve aydınlatması tamamlanan Altınordu ilçesi Kazım Karabekir Caddesi’nin devamı olarak, Süleyman Felek Caddesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, yolun 1 km’lik bölümünün kaldırım ve aydınlatmasını tamamlayarak hizmete sundu.

“MODERN KENT ANLAYIŞINA UYGUN ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak 19 ilçede yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Genel Sekreter Coşkun Alp, “Büyükşehir Belediyesi olarak kent estetiğine önem veren bir anlayışla ilçelerimizi modern bir yapıya kavuşturuyoruz. Daha önce yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, Kazım Karabekir Caddesi’nin devamı olarak, Süleyman Felek Caddesi’nde kaldırım ve aydınlatma elemanlarını yerleştirerek aktif hale getirdi. Uyguladığımız bu proje sayesinde caddelerimiz artık daha modern ve estetik bir yapıya kavuşmuş oldu.

Büyükşehir Belediyemiz Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan bu çalışmalarımız ilimize ve ilçelerimize hayırlı olsun” dedi.

19 İLÇEDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Çalışmaların 19 ilçede aralıksız devam ettiğine vurgu yapan Genel Sekreter Coşkun Alp, “Belediye ekiplerimiz, 19 ilçede yoğun bir çalışma içerisindeler. Şu anda 219 ayrı noktada hummalı bir çalışma yürütülüyor. Hepsi daha modern bir Ordu için” diye konuştu.

Önceki Haber

BAŞKAN GÜLERDEN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR

Sonraki Haber

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğü Basın Duyurusu