BAŞKAN TÖREN HAFTA SONU MESAİSİNDE YEŞİLKÖY MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN TÖREN HAFTA SONU MESAİSİNDE YEŞİLKÖY MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ
Mesaisinin büyük bir kısmını vatandaşlara ve sahada yürütülen çalışmalara ayıran Başkan Aşkın Tören, hafta sonu mesaisinde Yeşilköy Mahallesini ziyaret etti.

Yeşilköy mahallesinde devlet-vatandaş İşbirliği’nin güzel bir örneğinin sergilendiği yol çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Tören’e incelemeleri sırasında Yeşilköy Mahalle Muhtarı Utku da eşlik etti.

Yeşilköy mahalle sakinlerinin Muhtar Uğur Utku öncülüğünde gösterdikleri birlik ve beraberliğe teşekkür eden Başkan Tören, “Yeşilköy mahallemizde çalışmaları yerinde görmek hem de mahalle sakinlerimize kolaylıklar dilemek istedik.

Kırsal mahallelerde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde hizmet ve proje ürettik. Yeşilköy Mahallemizin uzun yıllar yaşadığı yol sıkıntısına kayıtsız kalamazdık. Birlik ve beraberliğimiz, birlikte iş birliğimiz neticesinde yolları sorun olmaktan çıkartacağız. Altınordu’muzun 92 mahallesine hizmet sorumluluğum var. Beni fahri bir evladınız olarak görmenizi istiyorum. Hiçbirinizin ayağına ve aracının tekerleğine taş değmesin istiyoruz.

Muhtarımız Uğur Utku’nun öncülüğünde; Mahalle sakinlerimizin birlik ve beraberlikleri, dayanışması en çok ihtiyacımız olan birlikten kuvvet doğar iradesi takdire şayan. Birlik ve beraberliğimiz, birlikte iş birliğimiz neticesinde yolları sorun olmaktan çıkartacağız.

Biz de Bütün şehir eşit hizmet dedik. Yol medeniyettir dedik, yola revan olduk. İnşallah 92 mahallemizde planlı programlı bir şekilde yol meselesini bu şehrin kaderi olmaktan, sorunu olmaktan çıkaracağız.” şeklinde konuştu.

Yeşilköy Mahalle sakinleri tarafından Muhtar Uğur Utku öncülüğünde Yeşilköy Mahallesi ese8 sokakta bulunan 2 km’lik yol genişletme çalışmaları tamamlandığında yolun bakım onarım sözünü veren Başkan Tören ile mahalle sakinleri arasında samimi diyaloglar yaşandı. Genişletme çalışmaları devam eden 2 km’lik güzergâh aynı zamanda Yeşilköy mahallesini Karaoluk mahallesine bağlayan alternatif bir yol olarak da hizmet verecek.

Önceki Haber

ULAŞIM SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Sonraki Haber

Vali Sonel, Yapımı Tamamlanan Trafik Eğitim Parkı’nı İnceledi