ALTINORDU BELEDİYESİ GÖNÜLLERİ ISITMAYA DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ GÖNÜLLERİ ISITMAYA DEVAM EDİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ PANDEMİ ETKİNLİKLERİ İLE MORAL AŞILIYOR

Altınordu Belediyesi, korona virüsle mücadele sürecinde hafta sonları “Evde Kal” çağrılarına uyan ilçe sakinlerine yönelik “Altınordu’da Hafta Sonu Pandemi Etkinlikleri” konserleriyle vatandaşlara moral aşılayarak gönülleri ısıtmaya devam ediyor.

Salgın sürecinde sosyal hayatı kısıtlanan vatandaşlara moral ve motivasyon vermek amacıyla hafta sonu sokağa çıkma yasaklarını konserlerle renklendiren Altınordu Belediyesi kültür sanat etkinliklerini tüm kente yayıyor. Altınordu belediyesinin düzenlediği moral etkinliklerinde özellikle Ordu’lu, yerelde sanatlarını icra eden sanatçılar ve meslek olarak müzikle ilgilenen yerel gruplar sahne alıyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde olan ve sosyal etkinliklerden uzak kalan vatandaşlar geçirdikleri sıkıntılı süreci Altınordu Belediyesi’nin düzenlediği konserlerle geride bırakıyor.

Altınordu Belediyesi haftalardır sürdürdüğü Altınordu’da Hafta Sonu Pandemi Etkinlikleri mahallelere taşındı. Pandemi tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlarında bu hafta sonu konser Durugöl Mahallesin’de Durugöl Konakları sitesinin bahçesinde yapıldı.

Türkçe pop arabesk parçaların seslendirildiği konsere mahalle sakinleri de balkonlara, pencerelere çıkarak alkışlar, ellerindeki dövizlerle ve Türk Bayraklarıyla eşlik ettiler.

Solist Sercan Aytepe ve orkestrasının sahne aldığı konserle mahalle sakinleri ve etkinliği sosyal medya hesaplarından canlı yayınla izleyen vatandaşlar moral depoladılar. Konserlerde yetkililer tarafından sık sık “Evde Kal” ve “Sosyal Mesafe” çağrısı da yapıldı.

Her hafta sonu düzenlenen konserlere İlçe sakinleri her geçen gün daha yoğun ilgi gösteriyor. Altınordulular etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür etti.

Önceki Haber

PATİLİ DOSTLARA MODERN ORTAM

Sonraki Haber

Acil Sağlık Hizmetleri Daha da Güçlendi