BU KIŞ ÜŞÜYEN HİÇ KİMSE KALMASIN

BU KIŞ ÜŞÜYEN HİÇ KİMSE KALMASIN
Verdiği hizmetlerle toplumun her kesimine ulaşmaya çalışan Altınordu Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Hizmet belediyeciliğinin yanı sıra sosyal belediyecilik uygulamalarına da öncülük ederek, şehirde belediyecilik hizmetlerine yeni bir boyut kazandıran Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in “tüm imkanlarımızla Altınordu’lu hemşehrilerimizin yanında olacağız” sözü ile talimatlandırdığı belediye ekipleri şehrin her noktasını sokak sokak, kapı kapı gezerek ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Vatandaşlardan gelen her talebi değerlendiren Altınordu belediyesi, kendini iyice hissettiren kış soğuklarına karşı yakacak yardımını ilçenin her noktasına ulaştırmaya devam ediyor. Odun ve kömürden oluşan yakacak paketleri ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine kadar götürülüyor.

Altınordu Belediyesinin ilçe genelinde devam eden sosyal yardımlarını değerlendiren Başkan Aşkın Tören, “devletimizin müşfik eline; bizler de sosyal politikalarımız marifetiyle destek olup katkı vermeye çalışıyoruz. İnsanı merkeze alan anlayışımız doğrultusunda vatandaşlarımızın hayatlarına ve gönüllerine dokunan sosyal belediyecilik örneği uygulamalarımız sürecek” dedi.

Önceki Haber

ALTINORDU’DA ALTYAPI İÇİN YOĞUN MESAİ SÜRÜYOR

Sonraki Haber

128 KİŞİYE ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN İDARİ İŞLEM