Vali Sonel, Ziyaretlerde Bulundu

Vali Sonel, Ziyaretlerde Bulundu

Vali Tuncay Sonel, bazı kamu kurumlarına ve basın-yayın kuruluşlarına ziyarette bulundu.

Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmalarını, hizmetlerini, yatırım ve projelerini yerinde görmek ve bilgi almak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Ziyarette bulunduğu kamu kurumlarının müdürleri ve yöneticileriyle bir araya gelen Vali Sonel, kurumların faaliyetleri ve çalışmaları hakkında kurum müdürlerinden bilgiler aldı.

Ziyaret ettiği kamu kurumlarındaki büroları da gezen Vali Sonel, burada çalışan personellerle tanıştı, hal ve hatırlarını sordu ve başarı dileğinde bulundu.

Basın-Yayın Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel, Ordu’nun basın-yayın kuruluşlarını daha yakından tanımak ve faaliyetleri hakkında bilgi almak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında da, TRT Ordu Bürosunu, Demirören Haber Ajansı (DHA) Bürosunu, Karadeniz Ekonomi Gazetesini ve İlkadım Dergisi Bürosunu ziyaret etti.

Basın-yayın kuruluşlarının temsilcileri, sahipleri ve çalışanlarıyla bir süre sohbet eden Vali Sonel, kuruluşların faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.

Vali Tuncay Sonel, Ordu’daki kamu kurumlarını, basın-yayın kuruluşlarını, iş dünyasını, meslek ve sivil toplum kuruluşlarını daha yakında tanımak ve istişarelerde bulunmak amacıyla yapmakta olduğu ziyaretlerini sürdüreceğini ifade etti.

Önceki Haber

ONLARI İLGİSİZ VE GIDASIZ BIRAKMIYORUZ

Sonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR 7/24 SAHADA