Vali Sonel, Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Sonel, Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Tuncay Sonel, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarını yakından tanımak, verilen hizmetleri ve yapılan çalışmaları yerinde görmek amacıyla gerçekleştirmekte olduğu kurum ziyaretlerine bugün de devam etti.

Sosyal Güvenlik Kurumunu Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmalarını, hizmetlerini, yatırım ve projelerini yerinde görmek ve bilgi almak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında, bugün ilk olarak Ordu Sosyal Güvenlik Kurumu’nu ziyaret etti.

Ordu Sosyal Güvenlik Kurumuna gelişinde İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay ve İl Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Tuncay Sonel, kurumun faaliyetleri ve çalışmaları hakkında İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay’dan bilgiler aldı.

Ordu Sosyal Güvenlik Kurumu binası içerisinde hizmet veren Altınordu Sosyal Güvenlik Merkezi ve diğer tüm birimleri tek tek gezen Vali Tuncay Sonel, burada görev yapan personellerle tanıştı ve yürüttükleri görevlerle ilgili bilgiler aldı. Personellerin hal ve hatırlarını da soran Vali Sonel, kurum çalışanlarına başarı dileğinde bulundu.

Ordu Sosyal Güvenlik Kurumundan hizmet almaya gelen vatandaşlarla da yakından ilgilenen Vali Sonel, vatandaşlarla kısa süreli sohbette bulunarak, bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Basın İlan Kurumu Ordu Şubesini Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel’in kurum ziyaretleri kapsamında ikinci durağı, Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürlüğü oldu.

Burada da Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Engin Kaşdaş tarafından karşılanan Vali Tuncay Sonel, kurum çalışanları ile tanıştı. Kurumun çalışmaları ve hizmetleri hakkında Şube Müdürü Engin Kaşdaş’tan bilgi alan Vali Sonel, kurum arşivinde de incelemelerde bulundu.

Vali Tuncay Sonel, Ordu’daki kamu kurumlarını, basın-yayın kuruluşlarını, iş dünyasını, meslek ve sivil toplum kuruluşlarını daha yakından tanımak ve istişarelerde bulunmak amacıyla yapmakta olduğu ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de devam edeceğini söyledi.

Önceki Haber

Vali Sonel, “Alınan Tedbirlere ve Belirlenen Kurallara Uyalım”

Sonraki Haber

Yaşar İstediği Trabzonspor Formasına Kavuştu