YALAN MAKİNALARI ESKİ OTOGARDAN SES VERDİ

YALAN MAKİNALARI ESKİ OTOGARDAN SES VERDİ

– GÜLÜCÜKLE 10 SENEDE 10 KM YOL YAPMAYANLAR 870 KM SICAK ASFATL YOL YAPIMINI HAYALLERİ ALAMAZ

-İDDİA ETTİĞİNİZ HİÇBİR ŞEY DOĞRU DEĞİL BİRDE UTANMADAN OTOGAR ÇEVRESİ ESNAFINI AYAKLANDIRACAĞINI SÖYLÜYORLAR YALANCI PROVOKATÖRLER

-BURNUNUZA GELEN PİS KOKULAR SİZİN EVİNİZDEN CHP’DEN GELİYORDUR KULAĞINIZI KAPATMIŞSINIZ GERÇEKLERİ DUYMUYORSUNUZ

İl Başkanı Halit Tomakin , CHP İl Başkanı ve Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in örgütlerini toplayarak CHP ve avanelerinin sesleri Eski Otogar’dan geldi diyerek bu zatlar yine tamamen varsayım ve duyumlara dayalı hiçbir dayanağı olmayan, CHP İl Başkanının açıklamasında yine duyumlarına ve varsayımlarına göre açıklama yaparak, burunlarına pis kokular, kulaklarına hoş olmayan duyumlar geliyor diyor , burnunuza gelen koku sizin evinizden CHP’den geliyordur . Kulağınızı kapatmışsınız gerçeklere sağırsınız gerçekleri duymuyorsunuz ifadelerini kullanarak , bir Milletvekili yalan üzerinden nasıl olur da bölge esnafı üzerinden provokatörlük yapabilirsiniz. Bu nasıl bir kafa yapısıdır. Çocukların bile yapmayacağı yalan üzerine kurulu açıklamaları hayretle ve Ordu’lu hemşehrilerimiz adına üzüntü ile izledim dedi.

SOKAK DUYUMLARINA’ GÖRE İDDİA ETTİĞİNİZİN AKSİNE ESKİ OTOGAR ALANININ TÜM YETKİ VE SORUMLULUĞU ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NINDIR

Başkan Tomakin,7 Ocak’ta Ordu kamuoyu , TV ve Gazetelerde de verildi , ama bu CHP yalan makinası olduğu için gerçeklere kulaklarını tıkadıklarından sağırlar ya , duymamışlar demek ki, gayet normal , hadi bir kez daha söyleyelim de belki bu sefer duyar CHP’liler , 7 Ocak 2021 tarihinde İlimizi ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn.Murat Kurum, Ordu Valiliğinde içinde bulunduğu toplamda 83 bin metrekarelik alanda tarihi binalarda yenileme, kentsel dönüşüm ve kent meydanı projesini hayata geçirileceğini ayrıca eski otogar ve küçük sanayi alanının bulunduğu toplamda 56 bin metrekarelik alanda bir kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirileceğini, Bu projelerin Bakanlığın, Alt Yapı Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüteceğini. Yapılacak projede bilhassa yeşil ve kültürel alanlarıyla, bu bölgede ihtiyaç duyulan tüm sosyal alanları içerisinde barındıracak şekli ile altında otoparklarıyla, kongre merkeziyle, kültür merkeziyle bir proje gerçekleştireceğinin müjdesi verilmiş, Bakanımız tarafından Ordu Kamuoyu ile paylaşılmıştır. burada iddia dildiği gibi ne falancı iş adamına , nede filancı imar planına gidilmemiştir. Peki, bu CHP’nin bundan haberi yokmuy du elbette vardı, ancak ,yalan, iftira , provokatörlük bunların kanına işlemiş, hiç mi utanma duygunuz yok ,hiç mi arlanmanız yok , Sokak duyumlarına’ göre iddia ettiğinizin aksine eski Otogar alanının tüm yetki ve sorumluluğu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nındır. Eğer iddia ettiğiniz gibi elinizde belgeniz varsa Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devleti olduğunu hatırlatırım verin mahkemeye, ama sizde o yürek yok ki dedi.

GÜLÜCÜKLE 10 SENEDE 10 KM YOL YAPMAYANLAR 870 KM SICAK ASFATL YOL YAPIMINI HAYALLERİ ALAMAZ

Başkan Tomakin, CHP Milletvekili olan zat , 870 km beton ve asfalt yol yapılmadığını ifade etmişler, arkadaş siz hiç ilçelere gitmiyor musunuz ? siz hiç eski adı ile köylere gitmiyor musunuz ? oradaki yapılan yolları görmediniz biliyorum çünkü körsünüz görmezsiniz , 10 sene bu memlekette gülücükle İl Belediye Başkanlığı yapan bir zat vardı ,sizin gibi duyumlarımıza göre demeyeceğim, araştırılsın bakılsın 10 senede ,10 km sıcak asfalt yapmış mı , yapmamış , yapamaz , çünkü 10 sende 10 km yol yapamayanlar 870 km sıcak asfalt yol yapımını hayalleri alamazz, almaz, sizde o, vizyon yok, sizde hizmet yok ,varsa yoksa yalanlar üzerine kurulu bir sisteminiz var , hani burnunuza gelen koku vardı ya işte o sizin zamanınızda Ordu’nun orta yerinde çöplük olarak kullandığınız durugöl çöplüğünden geliyordur ifadelerini kullandı.

BAŞKANIMIZIN GÖREVE BAŞLADIĞI TARİHTEN İTİBAREN BÜTÜNŞEHİR DÜŞÜNCESİİ LE HİÇBİR İLÇEYİ AYIRMADAN PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET ETMESİ ORDU AÇIŞINDAN BÜYÜK BİR ŞANSTIR

Başkan Tomakin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı döneminde Türkiye’nin enerji alanında adeta çağ atlamasına sebep olan büyük yatırımlara imza atmış, aynı zamanda Ordumuzun uzun yıllar boyunca beklediği, üniversite, doğalgaz, Topçam Barajı, 145 yıllık beklenti olan Dereyolu, havaalanı gibi yatırımlara imza atmıştır. Havaalanı demişken hani sizin VİP ten geçmek için can attığınız en çok ta sizin kullandığınız havaalanımız . Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olması ve göreve başladığı tarihten itibaren, ‘Bütünşehir’ düşüncesinde hiçbir ilçeyi ayırmadan, parti ayrımı gözetmeden hizmet etmesi Ordu ili açısından büyük bir kazançtır. Başkanımızın bölücülük yaptığından dem vurmuşsunuz, bölücülüğü kimin yaptığını Türkiye biliyor , sizin kiminle hangi terör örgütü ile bağlantısı olan parti ile iş tuttuğunuzu cümle alem biliyor, ama siz çamura yatıp hep başkasına yalanla , dolanla saldırmaya çalışıyorsunuz, çok yazık dedi.

İŞTE SİZE TARAFSIZ BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ

Başkan Tomakin , Ordu Büyük şehir Belediye Başkanımızın tarafsız olduğuna en iyi örneği CHP’li Gülyalı Belediyeden verebilirim diyerek , sadece CHP’li Gülyalı Belediyemize 2 yılda 9,5 km sıcak asfalt, 1,4 km. Beton Yol, 2,4 Km. Parke Yol yaptık CHP’li Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ilçesine yaptığı hizmetlere teşekkür etmiş, bu teşekkürünü gerek sosyal medyada gerekse ilçe merkezine astığı pankartlarla göstermiştir. Aynı şekilde farklı siyasi partilerde olan İkizce ve Çamaş ilçelerinde mahallelere asfalt yol, içme suyu, kent meydanı, turizm ve tarihi eserlere yönelik yatırım ve hizmetler de hiçbir ayrım gözetilmeksizin yapılan hizmetlerdir . Eğer yolları görmek istiyorsanız İl Başkanınızla birlikte hiç gocunmadan tek ,tek göstermeye size zaman ayırmaya hazırım olur ki , daha duyumlarınıza göre , varsayıma göre hareket etmezsiniz dedi.

Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR, ESNAFA VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

Sonraki Haber

ULU CAMİ KÜTÜPHANESİ’NDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ