ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN GÜZELYALI’YA ALTIN DOKUNUŞ

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN GÜZELYALI’YA ALTIN DOKUNUŞ

GÜZELYALI DAHA DA GÜZEL OLACAK

Altınordu Belediyesi kentin farklı noktalarında alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. “Bütün şehir eşit hizmet” ilkesinden taviz verilmeden devam eden çalışmalar kapsamında Güzelyalı Mahallesi’nde de değişim için mesai başladı.

Güzelyalı Mahallesi’nde 90, 91, 92, 93, 95, 102 ve Beyoğlu sokaklar altyapısı ve üst yapısı ile topyekûn yenileniyor. Başlayan çalışmalar kapsamında kullanım ömrünü tamamlamış ihtiyaçlara ve günün koşullarına cevap vermeyen yağmur suyu hatları sil baştan yenilenecek. Alt yapı çalışmaları sonrasında ise Bin 400 metre yol sıcak asfalt konforuna kavuşturulacak. Altyapı ve yol çalışmalarının ardından tamamlanacak modern kaldırımlar ile sokaklar Güzelyalı sakinlerinin ve şehrin hizmetine sunulacak.

BAŞKAN TÖREN “HİZMET VE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPIYORUZ”

Altınordu’da girilmeyen mahalle sokak cadde kalmayacağını söyleyen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “hizmet ve gönül belediyeciliği anlayışıyla hemşehrilerimizin istek ve taleplerine cevap veriyor, şehrimizde başlattığımız değişim ve dönüşümü devam ettiriyoruz. Yaptığımız planlama doğrultusunda hem merkezde hem de kırsalda kesintisiz bir çalışma yürütüyoruz. Hemşehrilerimizin yılların hizmet beklentileri var. Biz de bu haklı beklentilere cevap verebilmek ve onların yüzlerini güldürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bundan önce Düz mahallede, Yeni Mahallede, Karşıyaka’da, Şirinevler’de, Cumhuriyet Mahallemizde, Selimiye Mahallemizde, Bucak Mahallemizde, Taşbaşı’nda ve diğer birçok mahallemizde olduğu gibi Güzelyalı Mahallemizi de hak ettiği hizmetlere kavuşturuyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında mahallemiz alt ve üst yapısı ile adı gibi güzel olacak” açıklamasında bulundu.

MUHTAR CEMAL YILDIZ “UZUN YILLAR BUGÜNÜ BEKLEDİK”

Yapılan çalışmaları değerlendiren Güzelyalı Mahalle Muhtarı Cemal Yıldız Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür etti.

Muhtar Yıldız, ‘‘Yolların uzun yıllardan beri yapılmasını talep etmiştik. Belediye Başkanımızdan ve ekibinden Allah Razı olsun duyarlılık göstererek çalışmalara başladılar. İnşallah çalışmalar tamamlandığında mahallemiz çok daha güzel olacak’’ dedi.

Önceki Haber

BAŞKAN GÜLER’DEN ÖĞRENCİLERE DEZENFEKTAN KALEM HEDİYESİ

Sonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ