ALTINORDU BELEDİYESİ MAHALLELERİ KONFORLU VE GÜVENLİ YOL AĞLARIYLA ÖRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ MAHALLELERİ KONFORLU VE GÜVENLİ YOL AĞLARIYLA ÖRÜYOR

BETON YOL MESAİSİNDE SIRA AKÇATEPE MAHALLESİNDEYDİ

Altınordu Belediyesinin, güvenli ve konforlu bir ulaşım parolasıyla başlattığı 72 Mahalleyi kapsayan 45 kilometre beton yol seferberliği tüm hızıyla sürüyor. Orhaniye ve Öceli’den sonra Akçatepe Mahallesi de beton yol konforuna kavuştu.

Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akçatepe Mahallesi Hayranlı sokakta baskı beton yol çalışmasını kısa sürede tamamlayarak hizmete sundu.

ALTINORDU BELEDİYESİ EŞİT HİZMET İLKESİ İLE HEM MERKEZDE HEM KIRSALDA 7/24 SAHADA

‘Bütün şehir eşit hizmet’ ilkesiyle yıllardır girilmemiş sokaklara caddelere bir bir dokunan Altınordu Belediyesi yaptığı planlı çalışmalarla Mahalleleri adeta baştan aşağı yeniliyor. Eşit hizmet ilkesinden taviz vermeyen Altınordu Belediyesi şehrin dört bir tarafında altyapı ve yol seferberliği sürdürüyor.

Yapılan çalışmalarla, bir taraftan şehir merkezinde altyapı yetersizlikleri sebebiyle her yağışın çileye dönüştüğü sokaklar ve caddeler sağlıklı bir altyapıya kavuşturuluyor. Altyapısı tamamen yenilenen sokaklar caddeler sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla modern görünüme ve konforlu bir yaşam alanına dönüşüyor. Diğer taraftan 72 Mahalleyi kapsayan beton yol seferberliği ile de kırsal mahalleler konforlu ve güvenli bir ulaşım ağı ile şehre bağlanıyor.

BAŞKAN TÖREN “ÖTEKİSİZ ŞEHİR, EŞİT HİZMET İLKESİ İLE ÇALIŞIYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Akçatepe Mahallesini ziyaret ederek hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla bir araya geldi. Söz verdikleri gibi Akçatepe Mahallesini de beton yol konforuna kavuşturduklarını söyleyen Başkan Tören, “hizmet ederken ölçümüz adil olmak. Biz, ötekisi olmayan bir şehir anlayışıyla çalışıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimizi eşit bir şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaştırmanın gayretindeyiz. Akçatepe Mahallemizi de bu güzel hizmete kavuşturmaktan son derece mutluyuz. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun. Hizmetlerimiz her bir mahallemize, her sokağa, her köşeye, her eve ulaşıncaya kadar durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

MUHTAR ALİ KORKMAZ VE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Mahallede yapılan beton yol’un büyük bir ihtiyacı karşıladığını belirten Akçatepe Muhtarı ALİ Korkmaz “yolumuz çok âtıl kalmış hizmete gerçekten ihtiyacı olan bir bölge idi. Altınordu Belediyemiz, Başkanımız Aşkın Tören’in söz verdiği gibi mahallemizde 500 metre beton yol çalışmasını çok kısa sürede tamamladı. Sayın Başkanımız’a mahalle sakinlerim ve şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Mahalle sakinleri ise “yolumuz kaymak gibi çok güzel oldu. Başkanımız Aşkın Tören’den Allah razı olsun” diyerek teşekkürlerini ifade ettiler.

Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR, KENDİ YAZILIMINI GELİŞTİRDİ

Sonraki Haber

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Gürgentepe Hükümet Konağı ile ilgili müjdeyi verdi.