BÜYÜKŞEHİR TAM GAZ

BÜYÜKŞEHİR TAM GAZ

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesinin 5 mahallesine direkt hizmet verecek olan yolda asfalt çalışması başlattı. Asfalta kavuşacak güzergahtan, Akkuş ilçesine ve Samsun’un Terme ilçesine bağlı mahallelere de ulaşım sağlanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in mahalle ve grup yollarında başlattığı asfalt seferberliği, tüm hızıyla sürüyor. Altyapısı tamamlanan yolları asfalt ve beton yollarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesindeki ulaşım yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından İkizce ilçesinin Başönü ve Bolluk mahallelerine ulaşım sağlayan 2.5 kilometrelik yolda emülsiyon asfalt çalışması başlatıldı.

Kısa süre içerisinde önemli bir mesafe kat edilen yolda 1300 metrelik bölüm geride kaldı. İlçeye bağlı Şentepe, Kervansaray, Düzmeşe mahallelerine de hizmet verecek olan asfalt yol, Akkuş ilçesine de bağlantı sağlayacak.

Asfaltla buluşacak olan yol ayrıca Samsun’a bağlı Terme ilçesinin mahallelerine de ulaşım sağlayan önemli bir güzergah konumunda bulunuyor.

Önceki Haber

Valimiz Sayın Tuncay SONEL’in Vakıflar Haftası Mesajı

Sonraki Haber

YOLLARA KALE GİBİ KORUMA