BAŞKAN TÖREN: “BAYRAMLAR KARDEŞLİKTİR MUTLULUKTUR”

BAŞKAN TÖREN: “BAYRAMLAR KARDEŞLİKTİR MUTLULUKTUR”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bayramların kardeşlik, birlik beraberlik ve huzur vesilesi olduğunu ifade eden Başkan Tören mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Paylaşma ve bereket iklimi bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ramazan; Sabırdır, ibadettir, kardeşliktir, paylaşmaktır, berekettir diyerek başlattığımız dayanışma seferberliği ile şehrimizde gönül köprüleri kurmanın sevinci içerisindeyiz. Bir ay boyunca büyük bir kardeşlik iklimini, dayanışmayı, paylaşmayı hep birlikte yaşadık.

İnsanı ve toplumu kucaklayan bayramlar, dünü yâd etme, bugüne anlam verme ve yarını inşa etme zamanlarıdır. Bayramlar bizleri geleceğe taşıyan, tarih sahnesinde biz inananlara süreklilik kazandıran müstesna ve mukaddes günlerdir.
Bayramlar her yüreğin muhtaç olduğu mutluluğu, güveni ve dostluğu yaşama, diğer yüreklere de yaşatma fırsatı veren manevi mevsimlerdir.

Kardeşlik, birlik, beraberlik, mutluluk ve huzur vesilesi Ramazan Bayramı’mızı en kalbi duygularımla kutluyorum. Bu Mübarek Bayramın değerli hemşehrilerim, şehrimiz, milletimiz, ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Aramızda zorunlu mesafeler olsa da gönüllerin bir ve beraber olduğu özlemlerimizin bittiği sağlık esenlik dolu güzel günlerde bir arada olmak temennisiyle hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Önceki Haber

SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ORDUSU SENDİKASI GENEL BAŞKANI HÜSEYİN ÜMİT GÜLDAL, SORULARI YANITLADI

Sonraki Haber

TAM KAPANMADA CAN DOSTLAR UNUTULMADI