YENİ MAHALLE’DE DEVAM EDEN BÜYÜK DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMDE SON VİRAJA GİRİLDİ

YENİ MAHALLE’DE DEVAM EDEN BÜYÜK DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMDE SON VİRAJA GİRİLDİ

Altınordu Belediyesinin yaşanabilir modern bir şehir hedefiyle kentin dört bir yanını şantiyeye çevirdiği altyapı ve yol çalışmaları kapanma döneminde de tam gaz devam ediyor. Geleceğin Altınordu’sunu kurma hedefiyle asırlık altyapı ve yollar yapan Altınordu Belediyesi hem merkezde hem de kırsalda bütün şehir eşit hizmet parolasıyla hummalı bir çalışma yürütüyor. Yeni Mahallede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Başkan Tören hem çalışanların hem de vatandaşların bayramını kutladı.

GELECEĞİN ALTINORDU’SU KURULURKEN GÖNÜLLER İHMAL EDİLMİYOR

Temel belediyecilik hizmetlerinde seferberlik ilan eden Altınordu Belediyesi gerçekleştirdiği altyapı ve yol çalışmalarıyla yılların akut sorunlarına bir bir neşter vuruyor. Belediye tarafından yapılan asırlık yollar ve altyapı çalışmalarıyla şehrin gem bugününe hem de geleceğine imza atılıyor. Diğer taraftan Yeni Nesil Belediyecilik ve sosyal belediyecilik anlayışıyla şehirde her kesime ve her insana dokunan büyük bir dayanışma ve gönül seferberliği yürütülüyor. Çalışmalarla hem geleceğin Altınordu’su inşa ediliyor hem de gönüllere dokunuluyor.

BİRÇOK İLÇEDEN DAHA BÜYÜK OLAN YENİ MAHALLE’DE 23 SOKAK 5 CADDE ALTYAPISI YOLLARI VE KALDIRMLARIYLA SİL BAŞTAN YENİLENDİ

Altınordu’nun en eski mahallelerinden, ticaret ağırlıklı yerleşim yerlerinden ve nüfus yoğunluğu itibariyle birçok ilçeden daha büyük olan Yeni Mahallede Altınordu Belediyesinin başlattığı büyük yenileme ve dönüşüm çalışmalarında son viraja girildi. Yeni Mahalle 322, 323, 329 sokaklar ile Kahraman Sağra caddesinin okullar caddesi ile 329. Sokak arasında kalan kısmı ve Okullar caddesinin Zübeyde Hanım caddesi ile Alparslan Türkeş caddeleri arasında kalan 1400 metrelik alanda tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalt öncesi PMT serimi gerçekleştirildi.

Yeni Mahallede bugüne kadar yapılan çalışmalar kapsamında Altınordu Belediyesi tarafından 23 sokak ve 5 Cadde altyapısı yolları ve kaldırımlarıyla tamamen yenilendi.