GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR. YARINLARIMIZI GENÇLERİMİZ İÇİN, GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ.

GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR. YARINLARIMIZI GENÇLERİMİZ İÇİN, GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE İNŞA EDİYORUZ.

-CUMHURBAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DEDİĞİ GİBİ; “GENÇLER, DURMAK YOK KOŞACAKSINIZ, RİSK ALARAK KOŞACAKSINIZ”

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLUYOR, CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM

İl Başkanı Halit Tomakin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla tebrik mesajı yayınladı. Başkan Tomakin “Gençlerimiz geleceğimizdir. Yarınlarımızı gençlerimiz için, gençlerimizle birlikte inşa ediyoruz.” diyerek hükümetimizin gençlere yönelik yatırımlarına ve AK Parti’nin gençlere siyasetin her alanında yer vermesine değindi.

GENÇLERE EN FAZLA DEĞER VEREN PARTİ, AK PARTİDİR.

“Gençlere en fazla değer veren parti, AK Partidir” diyerek sözlerine başlayan Başkan Tomakin “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti, seçilme yaşını 18’e düşürerek gençlere olan güvenini göstermiştir. Bunun yanı sıra Türkiye’de parti kademelerinde gençlere en fazla yer veren partiyiz.” diyerek AK Parti’nin gençlere duyduğu güveni dile getirdi.

GENÇLERİMİZİN EĞİTİM, KÜLTÜR VE SOSYAL YAŞAMI İÇİN BİR ÇOK ÖNEMLİ PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK.

Başkan Tomakin “Gençlerimizin eğitim, kültür ve sosyal yaşamı için bir çok önemli projeyi hayata geçirdik. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ülke genelinde açılan üniversitelerle gençlerimizin modern ortamlarda eğitim almasını sağladık. Bunun yanı sıra öğrenci yurtları, öğrenim kredisi ve burslarla gençlerimizin her zaman yanında olduk. Yine ülke genelinde açılan Millet Kıraathaneleri, Gençlik Merkezleri ve Spor Tesisleriyle gençlerimizin kültürel, sosyal ve sportif anlamda gelişimlerine olanak sağladık.” açıklamalarında bulundu.

AK PARTİ DÖNEMİNDE TÜRKİYE, SPOR ALANINDA ÇAĞ ATLADI

Başkan Tomakin “AK Parti döneminde Türkiye, spor alanında da çağ atladı. Türkiye’nin dört bir yanında yeni yapılan modern stadyumlar, spor salonları ve spor merkezleriyle AK Parti, sporun ve sporcunun gelişmesine daima ön ayak olmuştur.” diyerek AK Parti’nin spora verdiği önemi vurguladı.

CUMHURBAŞKANIMIZ SN. RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DEDİĞİ GİBİ; “GENÇLER, DURMAK YOK KOŞACAKSINIZ, RİSK ALARAK KOŞACAKSINIZ”

Gençlere bir mesaj gönderen Başkan Tomakin ” Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; gençler durmak yok, koşacaksınız. Risk alarak koşacaksınız. Bu ülkenin geleceğini ellerinizde taşıdığınızı aklınızdan hiç çıkarmayınız. Bizler sizlerin daima yanınızdayız, sizi seviyor ve güveniyoruz” dedi.

CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM

Başkan Tomakin “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.