TÜRKİYE PAZAR GÜNÜ “ŞELALELER ŞEHRİ ORDU”YU İZLEYECEK

TÜRKİYE PAZAR GÜNÜ “ŞELALELER ŞEHRİ ORDU”YU İZLEYECEK

Show Tv Bir Şansım Olsa’nın heyecanla beklenen Şelaleler Şehri Ordu bölümünün ilki, 30 Mayıs Pazar günü ekranlarda…

“Şelaleler Şehri Ordu” projesi Ulusal Medya Etabı kapsamında
Kadıncık Şelalesi’nde (Ulubey) çekilen
Show Tv “Bir Şansım Olsa” bölümü
Yarın 13:00’te milyonlarla buluşuyor…

Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’ın koordinatörlüğünde yürütülen projenin Ulusal Medya Etabı kapsamında Ordu’ya gelen Show Tv- Bir Şansım Olsa’nın Ordu’da Kadıncık ve Çiseli/Karaoluk Şelaleleri başta olmak üzere proje ekibinin belirlediği destinasyonlarda çekilen birden fazla bölümü yarın ve 2021 yazı boyunca tekrarları ile Show Tv ve Show Türk’te yayınlanarak muazzam bir Şelaleler Şehri Ordu tanıtımına imkan tanıyacak.

Proje hedefleri doğrultusunda “Şelaleler Şehri Ordu” adıyla, Ordu’nun doğal güzellik ve değerlerini ulusal ve uluslarası medya gündemine taşımak için bu etkinliğin önemli bir başlangıç olduğunu kaydeden Prof. Dr. Yılmaz, proje için öngördükleri 2 yıl boyunca çok farklı program ve etkinliklerle Ordu’yu medya gündemine taşıma uğraşında olacaklarını belirtti.

Programın çekim mekanı olarak Ordu’ya getirilmesi için çok büyük kişisel gayretleri olduğunu, program yetkililerinin de bu çabayı karşılıksız bırakmamalarından memnuniyet duyduğunu ifade eden Prof. Dr. Yılmaz, “Ulusal Medya Etabında” projeye destekleri dolayısıyla Ordu Valisi Tuncay Sonel’e, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Onur Taahhüt Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz’e, OTSO Başkanı Servet Şahin’e ve OBB Kent Konseyi Başkanı Ömer Aydın’a teşekkürlerini sundu.

Önceki Haber

BAŞKAN TÖREN HER CUMA BİR MAHALLE ZİYARETİ GELENEĞİNİ BU HAFTA KARAAĞAÇ MAHALLESİYLE SÜRDÜRDÜ

Sonraki Haber

EVDEN ÇALIŞMA ORANLARI ARTIYOR, ZİRVEDE FİNLANDİYA VAR