Vali Sonel, “Devlet, Millet İçin Vardır”

Vali Sonel, “Devlet, Millet İçin Vardır”

Vali Tuncay Sonel, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantısını gerçekleştirdi.

Covid-19 Pandemisi kurallarına uygun olarak Valilik toplantı salonunda yapılan ve 68 vatandaşımızın katıldığı “Halk Günü” toplantısında, Vali Tuncay Sonel vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi.

Vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları dikkatlice dinleyen ve not alan Vali Sonel, toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerinden kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplere çözüm bulunmasını istedi.

Toplantıya Ünye’den gelen Sezai Bülent-Bakiye Yıldıran çiftinin, Suriye’nin İdlip şehrinde görev yapan oğulları Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a düğün yapacaklarını ancak birliğinden izin alamadığını ve bu konuda kendilerine yardımcı olmasını istemesi üzerine Vali Tuncay Sonel daha önce Tunceli’den tanıdığı komutanını telefonla arayarak, düğünü olacak Komando Uzman Çavuş Yunus Emre Yıldıran’a izin verilmesi konusunda ricada bulundu.

Vatandaşlarımızın dertleriyle hemhal olmayı her daim sürdüreceğini ifade eden Vali Sonel, “Devlet, Millet için vardır. Her daim vatandaşımızın derdine çare olmaya çalışacağız. Onların yüzlerinin gülmesi için elimizden geleni yapacağız. Halk Günü toplantılarımızda, bazı kurum müdürlerimizle birlikte vatandaşlarımızın karşılaştığı sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bizlerden isteklerini ve taleplerini alıyoruz. Devletimizin imkanları ölçüsünde de hepsine çare bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Toplantıya katılan vatandaşlar, sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.

Önceki Haber

40. Okulun Yapım Protokolü İmzalandı

Sonraki Haber

ORDU’DA DALGA SÖRFÜ EĞİTİMLERİ BAŞLADI