BAŞKAN TOMAKİN: “KENDİ EVLERİ PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR, BİZE LAF ATMAYA KALKIYOR”

BAŞKAN TOMAKİN: “KENDİ EVLERİ PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR, BİZE LAF ATMAYA KALKIYOR”
-MAFYA BOZUNTUSUNA İNANACAK KADAR ALÇALAN, YALANDAN BESLENEN ZAVALLILAR
-KENDİ PARTİLERİNDEKİ TAHT OYUNLARINI AK PARTİDE DE VAR ZANNEDİYOR
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in yine yalan ve varsayımlarla dolu açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada “Bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda Genel Başkanı gibi tamamen yalandan beslenen, varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek, muhatap olmak bile bizi incitir ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca, zaruret hasıl oluyor” dedi.
KENDİ PARTİLERİNDEKİ TAHT OYUNLARINI AK PARTİDE DE VAR ZANNEDİYOR
Başkan Tomakin, “AK PARTİ’de adayların nasıl belirlendiği bellidir. Kriterler bellidir, ehliyet, liyakat, gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK PARTİ’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi Partilerindeki taht savaşları, kavgalar, AK PARTİ’de var. Heyhat, AK PARTİ dimdik ayaktadır. Liderinin etrafında kenetlenmiş, Genel Başkanından, Sandık Kurulundaki üyesine kadar birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya, destanlar yazmaya, milletine hizmetkar olmaya devam ediyor” dedi.
CHP’DEKİ TAHT SAVAŞLARINI, KAVGALARI, TACİZ VE TECAVÜZLERİ SAĞIR SULTAN BİLE DUYDU DA SİZDEN TEK KELİME BU PİSLİKLER İLE İLGİLİ BİR ŞEY DUYMADIK
Başkan Tomakin “CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları, taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık. Sizler 9 seçim kaybetmiş, kaset oyunları ile Genel Başkan olmuş ama 11 yıldır Genel Başkanlık koltuğunu bırakmayan demokrasi diktatörünü görmezden geliyorsunuz. Belediyelerinizdeki beceriksizlikleriniz ve yolsuzluklarınız had safhada. Kendi eviniz pislikten geçilmiyor ama ‘yalandan kim ölmüş’ misali zavallı bize laf atmaya kalkıyor” ifadelerini kullandı.
SEÇİMLE İŞ BAŞINA GELEMEYECEKLERİNİ ANLAYINCA, MİLLETTEN UMUDUNU KESİNCE, ESKİ CHP ALIŞKANLIKLARI HORTLADI
Başkan Tomakin “Demokrasiden dem vuran CHP ve avaneleri, seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca, milletten umudunu kesince, eski CHP alışkanlıkları hortladı. Milletin helal oyları ile iktidar olmuş Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK PARTİ’yi yıkmak ve çamur atmak için olmadık dümenlere, olmadık fırıldaklara başvurdular. Önceden askere, Anayasa Mahkemesine, Cumhuriyet Başsavcılarına, Üniversitelere, STK’lara, gazetecilere selam gönderip hükümeti yıkmak ve yıpratmak için açıklama yaptırırlardı. Bütün denemeleri olmadı. En son keyifle çay yudumlayarak izlediği 15 Temmuz Darbe denemeleri de olmadı, karşılarında hep güçlü Lider Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bu aziz milleti buldular. Her denemelerinde duvara tosladılar. Şimdi ise umudunu kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına ‘oradan bir şey çıkarabilir miyiz’e bağlamışlar. Oradan hiçbir şey çıkmaz. Siz mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan, yalandan beslenen zavallılarsınız” ifadelerini kullandı.

Önceki Haber

BÜYÜKŞEHİR KALICI ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Sonraki Haber

YILLARIN HİZMET BEKLENTİSİ ALTINORDU BELEDİYESİ İLE CEVAP BULUYOR ÇÖZÜME KAVUŞUYOR