Gülyalı Balıkçı Barınağının Kullanım Hakkının Gülyalı Belediyesi’nden Alınmasına İlişkin BASIN AÇIKLAMASI

Gülyalı Balıkçı Barınağının Kullanım Hakkının Gülyalı Belediyesi’nden Alınmasına İlişkin
BASIN AÇIKLAMASI
Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Gülyalı balıkçı Barınağının kullanım hakkının Gülyalı Belediyesi’nden alınarak İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne devredilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi:
Gülyalı’nın sorunlarının çözümüne bugüne kadar el atmayanların, bu projeyi gerçekleştireceğimizi görerek engel olmak adına bütün imkânlarını kullanıp Cumhurbaşkanlığı makamını meşgul edecek kadar ileriye gitmelerini hayret ve şaşkınlıkla karşılıyoruz. Nitekim geçtiğimiz hafta, 3668 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararıyla Balıkçı Barınağının kullanım hakkının Gülyalı Belediyesi’nden alınarak İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne devredilmesine ilişkin resmi yazı, Sn. Cumhurbaşkanımızın imzasıyla belediyemize gönderildi.
“PROJEMİZİ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA SUNMAK İSTERİM”
30 yaşında Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olarak ben doğmadan 5 yıl önce Gülyalı Belediyesi’ne devredilmiş bir alanda bugüne kadar gerçekleşmemiş büyüklükte bir projeyi başlatmanın heyecanını yaşarken, Sn. Cumhurbaşkanımızın Gülyalı’daki bu projeyle ilgilendiğini görmek çalışmalarımızdaki azmimizi ve heyecanımızı daha da artırdı. Barınakta gerçekleştireceğimiz proje konusunda kendisinin tam olarak bilgilendirilmediğini düşünerek projemizi kendisine sunmak, görüşlerini almak ve ilçemizin diğer el atılmayan sorunlarıyla ilgili atacağımız adımları değerlendirmek isterim. Örneğin, 2015 yılında büyük bir coşkuyla temeli atıldıktan sonra çürümeye terk edilen Turizm Fakültesi inşaatının tamamlanması noktasında kendisinin desteklerini görmek istediğimi belirtmek istiyorum.
“GÜLYALI’YA HİZMET İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI CANLA BAŞLA SÜRDÜRECEĞİZ”
Gülyalı’nın geleceği, kişilerin rantının ve kişisel hesapların ötesinde ve üstündedir. Biz, nasıl yaptıklarını her defasında hayretlikle izlediğimiz türlü engellemelere rağmen görevimizin başında, Gülyalı’ya hizmet için canla başla çalışmayı sürdüreceğiz.

Önceki Haber

AY YILDIZ İÇİN MÜCADELE EDECEK

Sonraki Haber

JANDARMA TEŞKİLATI 182 YAŞINDA