24 GRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

24 GRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ
Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şüpheli şahıslara geçit vermiyor.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 08/06/2021 tarihinde, (2) şüpheli şahsın üzerlerinde ve bir ikamette yapılan aramada toplam (24) gram Esrar maddesi ile (5) adet Ecstasy hap ele geçirilmiş olup; (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden, (2) şüpheli şahıs hakkında ise uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı.
10/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (1) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.
Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince 10/06/2021 tarihinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 2 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (4) gram Esrar maddesi ile 1 (adet) Sentetik Ecza ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.
11/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (100) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı. Şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.
Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 11/06/2021 tarihinde şüphe üzerine durdurulan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (12) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem uygulandı.

Önceki Haber

4 İŞYERİNE BASKIN

Sonraki Haber

ALTINORDU BELEDİYESİ ULAŞIM AĞINI GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR